The Political Process Full İndir (v0.1587) Oyun indir

Siyasi süreç full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Siyasi süreç - bu sıraya dayalı, politik simülatörde dinamik bir siyaset dünyasını keşfedin. Bir karakter oluşturun, siyasi ofis için koşun, mevzuat yazın, denge ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Verlumino Studios LLC

Publisher: Verlumino Studios LLC

sürüm tarihi: 22 Kas, 2019

Tür: Simülasyon, strateji, dönüş tabanlı

Bu sıraya dayalı, politik simülatörde dinamik bir siyaset dünyasını keşfedin. Bir karakter oluşturun, siyasi ofis için koşun, mevzuat yazın, bütçeleri dengeleyin ve daha fazlasını siyasi hiyerarşiyi yükseltir.

Özel bir politikacı oluştur

Amerikan siyasi sisteminde Demokrat veya Cumhuriyetçi olarak oynayın. Karakterinizin adını, yaşını ve görünümünü özelleştirin. Her biri sosyal ve mali ideolojinizin farklı bir yönünü temsil eden 40'tan fazla politika pozisyonunu seçerek politik ideolojinizi hesaplayın. Hayal edebileceğiniz her türlü politikacı olarak oynayın. Karakteriniz için bir destekçi oluşturun. Karakteriniz, bir seferde bir hükümet politikasını, hükümetin büyüklüğünü azaltmaya çalışan bir eski liberatür ya da orta yaşlı bir özgürlükçü, hükümetin büyüklüğünü azaltmaya çalışıyor mu, orta yaşlı bir özgürlüğün siyasetten pratik bir şekilde uzlaşmaya çalışmayı denemek mi istiyorsunuz? İstediğiniz karakteriniz için herhangi bir yedek tasarım ve motifi oluşturun. Nasıl oynadığın sana kalmış.

Anahtar fetürleri: Oyun gerçekçi, ancak basitleştirilmiş, politikaların simülasyonu olmaya çalışır. Gerçek hayattaki politika gibi, zor olabilir. Bazı seçimler kazanılamaz. Bazı mevzuat geçilemez. Bunu anlamak, siyasi stratejinizin bir parçası olmalıdır. Hangi bölgelerde seçim yapabilirsiniz? Hangi mevzuata geçebilirsin? Bunlar, bir politikacı olarak düşünmeniz gereken sorulardır. Oyunun zorlu yönleri, başarılarınızı daha ödüllendirici hale getirir. Ses, oyun deneyiminizin önemli bir unsuru ise, bu oyunda ses kalitesinin şu anda çok iyi olmadığını unutmayın. Oyunda üç ses var: Bir düğmeye, bir sekmeyi tıklatarak ve zamanlamanıza yeni olaylar eklendiğinde bir uyarı sesi. Her ses efekti, varsayılan ses efektlerini sevmiyorsanız, çeşitli seçeneklerden bir seçimden değiştirilebilir. Oyundaki tüm sesler susturulabilir. Oyunun şu anda bir döngüde oynayan dört (düşük kaliteli) şarkı vardır ve varsayılan olarak sessizdir. Seçenekler menüsünde anlaşılamazlar. Oyunu sessizlikte oynamak istemiyorsanız, en sevdiğiniz müziği, ortam seslerinizi ya da arka planda rahatlatıcı sesleri çalmaktan çekinmeyin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8, 8.1, 10 64-bit İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ