The Rabbit and The Owl Full İndir Oyun indir

Tavşan ve baykuş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tavşan ve baykuş, kırılmış durumda ama güzel ve elle boyanmış bir negatif uzay manzarası boyunca yolculuğunuzun (veya siz ve bir arkadaşınız) yolculuğundaki bir kooperatif bulmaca platformudur. ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Formal Koyun, LLC

Publisher: biçimsel koyun, LLC

sürüm tarihi: 3 Ağu, 2018

tür: bulmaca, gündelik

Tavşan ve baykuş, kırılmış durumda ama güzel ve elle boyanmış bir negatif uzay manzara yoluyla yolculuk yaptığınız (veya siz ve bir arkadaşınız) bir kooperatif bulmaca platformudur. Başlıklı karakterler, ışık ve karanlık alemleriyle sınırlıdır ve yalnızca sürekli işbirliği yoluyla ilerleyebilirler. Her bulmaca, çevreyi en iyi şekilde manipüle edebileceğinizi ve kendi hedeflerine ulaşmak için karakterlerin özel yeteneklerini nasıl kullanabileceğinizi ve anlamanızı anlamanızı gerektirir.

Oyun, bir zamanlar canlı bir toprak olan Yril'in antik dünyasında yer almaktadır. Zaman içinde belirsiz bir noktada, iki kibar ruh, kendilerini tavşan ve baykuş olarak tezahür etti. Onları sakin ormanlar, sert çöller, çökmekte olan şehirler ve daha fazlasını yönlendirirken, geçmişin ekolarını, Rulnar Dağı'nın derinliklerinde kader bir karşılaşmaya doğru görürken.

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Zengin bulmacalar: Düşük Mekanik Beceri Tavan: Atmosferik, Yapışkan Estetik: CO-OP: Yorumlayıcı hikaye:

Minimum: OS: Windows 7, 10 veya üstü İşlemci: 2.2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2012'den (örneğin, Intel HD 4000) veya daha sonra entegre grafikler Depolama: 2 GB mevcut alan Ek Notlar: Yalnızca Xbox 360 / One kontrolörleri resmen test edildi. Başka kontrolörleriniz varsa (örneğin PS4, buhar kontrol cihazı vb.), Xbox kontrol şemasını eşlemek için harici bir sarmalayıcı kullanmanız gerekebilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ