The Real Texas Full İndir Oyun indir

Gerçek texas full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Real Texas, Garip, Teksas'ta gerçekleşen bir aksiyon RPG'dir: Bir Kafka-Esque Parody, günümüz Amerika ve Olden-Days, RPG İngiltere'de.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kitty Lambda Games Inc.

Publisher: Kitty Lambda Games Inc.

sürüm tarihi: 12 Tem 2016

tür: rpg, macera, eylem

Out şimdi - Real Texas - Bölüm 2, Bölüm 1 - Cellpop geceleri dışarı çıkıyor

Texas, tüm yeni bir mini-sequel ile buharda piyasaya sürülüyor, Cellpop geceleri çıkıyor. Sequel, Dusty Skies Edition'a dahil edilmiştir. Onları bir araya getirin ve% 10 tasarruf edin!

Genel Bakış

"Bugünlerde, halkın gerçek bir kovboy yapan şey hakkında çok fazla komik fikir var ..."

Real Texas, Zelda'nın bir mashup gibi oynayan bir aksiyon macera oyunudur: Geçmişe ve Ultima VI'ya bağlantı. Sıradan bir Texas Rancher, Sam, Mavi Portal aracılığıyla ve bir armağan boyutuna geçtiğinde İngiltere'de tatildeyken, garip:

Burada, güler yüzlü bir cadı ziyaretçilere silah dağıtıyor. Çılgın, Almanca konuşan bir sihirbaz, elecbolts'leri kalesine engeller. Ve Upriver, bir şeyler devam ediyor, bu çok fazla tavuk içerir.

Ortada sıkışmış Sam, gerçek bir kovboy.

Anahtar fetürleri: "Bu oyun inanılmaz ve herkes için yeterince tavsiye edemez." - Mikrodalga Altı tip klasik kovboy ve fantezi silahı olan şeyleri öldür Halkların evleri aracılığıyla rummage, günlük işlerini giderirken intikam korkusu olmadan evler İnsanlara sorunlarıyla dışarı çıkarın (* gözler *) sık sık silahınızı çekmek için çok, birçok kez - tıpkı gerçek hayat gibi! Birçok özel eşya ve powerups, isteğe bağlı alanlar ve toplamda iki tür tavuk pirzola İsterseniz payetli bir gece elbisesi altında kurşun geçirmez bir yelek giyin BOSS savaşları, düşmanlar, tuzaklar, emlak vergisi dahil olmak üzere tüm ana oyun / yaşam perlisini destekler.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Çekirdek veya Daha İyi Bellek: 512 MB RAM Grafikler: OpenGL 1.2 veya daha iyi Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo Bellek: 1 GB RAM Grafikler: GeForce, Radeon veya Intel HD Serisi Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ