The Sea Will Claim Everything Full İndir Oyun indir

Deniz, doğrudan link ve torrent içinde kırılmış durumda kırılmış durumda her şeyi full ücretsiz indir. Deniz her şeyi talep edecek - rüyanın arazisinde bir macera ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jonas Kyratzes

Publisher: jonas kyratzes

sürüm tarihi: 24 Mar, 2016

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Forunatlı adalar başı belada! Sinister Lord Urizen, ekonomik krizi, acımasız politikalarını insanlara dayatmak için kullanıyor ve tüm yerel politikacıların onun thrall'sı gibi görünüyor. Bu arada, Bornoz olarak bilinen antik biyoteknolojik konut hacizle karşı karşıya kalıyor ve sakinleri nedenini bile bilmiyorlar. Yardım için umutsuz, gizemli-Druid ailesinin gizemli-Druid, Gizemli-Druid Aile ve Boş Bakım Makinesi, doğrudan rüyanın topraklarıyla etkileşime girmenize izin verecek büyülü bir portal yaratıyor.

Bir yolculuğa hazır mısın?

portal

Portal kullanımı kolaydır - klasik bir nokta ve amp gibi çalışır; Macera oyunu tıklayın. Özel olarak yetiştirilen yönlü okları kullanarak dünyayı dolaşabilir, şaşırtıcı derecede kaplı envanterinizdeki nesneleri saklayabilir, Text BioInterface'in bir teknodruidik duvarını kullanarak şanslı adaların sakinleriyle konuşun ve zamanınızın çoğunu mantarları inceleyerek geçirin.

Anahtar fetürleri: Şanslılarını keşfedin! İlginç insanlarla ve yaratıklarla konuşun! Envanterinizde bir fare! Metin duvarları! Binlerce Binlerce Bulmak İçin Binlerce! Tamamen kafa karıştırıcı olmayan müthiş bir simya sistemi! Başarılarını içerir! "Yalnızlık yolunda" PDF! Bundan zevk almak için macera oyunlarında olmaya gerek yok! Ama öyleyse havalı! Edebi, düşünceli, felsefi! İlginç, ilginç, farklı !! Bir şey, bir şey, bir şey! Sıfatlar! Kelimeler! SEO-Optimize edilmiş şişkinlik! Biliyor musun? Özellik listeleri emmek! Daha iyi sadece birkaç değerlendirme okuyun! Veya Dene Daha fazla ünlem işareti görürsem, başım ağrıyor!

Minimum: OS: XP (SP3), Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Bir işlemciniz olmalı. Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 242 MB Mevcut alan Ek notlar: RAM gereksinimleri OS tarafından değişebilir.

Önerilen: Bellek: 2 GB RAM Ek notlar: kirpi ve nutrias ile uyumlu değil. Fareler, CapyBaras, en popüler kemirgenlerle çalışır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ