The Secret of Hutton Grammar School Full İndir Oyun indir

Hutton Gramer Okulu Sırrı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hutton Gramer Okulu'nun sırrı - İngiltere Gramer Okulu Hutton Kilisesi'nin sırrındaki gizemli bir kültün sırlarını ortaya çıkarın: VGA Sürümü!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tom Simpson

Publisher: Tom Simpson

sürüm tarihi: 10 Aralık, 2019

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

England Gramer Okulu Hutton Kilisesi'nin sırrındaki gizemli bir kültün sırlarını ortaya çıkarın: VGA Sürümü!

Bu, en sevilen AGI Classic'in *, İngiltere Dilbilgisi Okulu'nun Hutton Kilisesi'nin sırrı olan modern bir 90'ın hatırlamasıdır: AGI Edition!

Hikaye:

titiz bir temizlik gecesinden sonra, gizemli bir kült keşfedersiniz okulda faaliyet göstermektedir. 25 yıllık temizlikten sonra çöplerden sonra, bir sürü belaya katılmak üzeresin.

şimdi özellikli:

Kredi:

Anahtar fetürleri: Güzel 320 × 180 VGA grafik! İşaretleyin ve arayüzü tıklayın! Müzik! Tom Simpson tarafından oluşturuldu ve tasarlandı Nathan Hamley tarafından arka plan sanat Nathan Hamley tarafından karakter sanat ve animasyon Juanga Jaén tarafından Afiş Sanatı Petteri aartolahti tarafından müzik Edwyn Tiong tarafından hareket eden ses

Minimum: OS: Windows XP veya daha yüksek İşlemci: Pentium veya daha yüksek Bellek: 64 MB RAM Grafikler: 320 × 180, 32-bit renk DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses Kartı: Tüm DirectX uyumlu ses kartları
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
38
TELİF HAKKI İHLALİ