The Secrets of Jesus Full İndir Oyun indir

İsa'nın Sırları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İsa'nın sırları klasik bir nokta ve amp; amp; Eski bir hikayeyi tamamen yeni bir şekilde söyleyen macera oyunu tıklayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: amir matouk

Publisher: amir matouk

sürüm tarihi: 7 Kas, 2019

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

İsa'nın çarmıha gerilmesinden kaçabiliyorsa? Romalılardan kaçardı, hala ölüm cezalarını zorlamak için eğildi mi? Ya da belki bir aileye büyük sevgisi ile başlayabilir mi? Sadece rolüne gir ve çöz!

Ama sevgili bayanıyla yerleşmenin zamanı gelmeden önce, yapacak çok şey var. Kayıp bir kişiyi ararken çözülecek çok sayıda bilmece var.

birinci yüzyılın atmosferine geçin. İncilce alıntılar, Kutsal Kutsal Yazılara ve bir sürü kara mizah ile doldurulmuş büyüleyici bir macera yaşayın. Dedektifi oyna ve oyunun sonunda kendiniz için karar verdiğiniz tarihsel anlatımın hangi versiyonuna inanmak istediğinize karar verin.

Bu maceranın tadını çıkarmak için, hangi din'e ait olduğunuzun veya İncil'i sadece kalın bir masal kitabı olduğunu düşünürseniz önemli değildir. Kimse "proselytied" olmaması gerekiyordu ve hiç kimsenin dini hislerin kırılması gerekiyordu.

Bu oyunun tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan tek şey, minimum teknik gereklilikleri yerine getiren bir bilgisayardır, ayrıca hikayeler, bilmecenin çözülmesi ve iyi bir mizah anlayışı için bir sevmedir. Daha sonra 7-12 saat heyecan verici eğlence sizi bekliyor.

Minimum: OS: Windows XP, Vista (32 bit veya 64 bit işletim sistemi) İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA veya AMD ATI ekran kartı ile 1GB RAM (NVIDIA GEFORCE GTX 260 veya daha yüksek / ATI Radeon 4890 veya daha yüksek) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
77
TELİF HAKKI İHLALİ