The Settlers 6: Rise of an Empire Full İndir Oyun indir

Yerleşimciler 6: Bir imparatorluğun yükselmesi oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte full ücretsiz indir. Yerleşimciler 6: Bir imparatorluğun yükselişi gerçek zamanlı oyundur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: strateji, dönüş tabanlı

Yerleşimciler 6: Bir imparatorluğun yükselişi BLUE bayt tarafından geliştirilmiş ve Ubisoft tarafından yayınlanmıştır. 18 Nis 2008'de piyasaya sürüldü.

Yerleşimciler VI: Bir Empire Gold Edition'ın yükselişi, büyüleyici bir ortaçağ dünyasında yaşayan şehirlerin kendi imparatorluğunu yaratırken yeni manzaralar, karakterler ve zorluklar sağlayan Doğu Bölgesi Genişletme Paketi'ni içerir. Kırmızı Prens'in ezilmesinden sonra, BASA'nın imparatorluğu yeniden inşa ediliyor, ancak uzak Hidun'un önemli bir ticaret yolu, Büyük Moğol Praphat'ın imparatorluğuna karşı engellendi ve ne mal ne de haberler geçmiyor. Şövalyeleriniz için, Moğol'un İmparatorluğu'nun ihtişamı ve şerefine geri getirmesine ve ıssız illeri tekrar yaşamla doldurmalarına yardımcı olmak için zaman geldi.

8-harita kampanyası, tek ve çok oyunculu yeni bir iklim bölgesi haritaları - Hint bir ortamına dayanarak, yeni bir heyecan verici flora ve amp karşılaşacaksınız; Faunası, Yeni Binalar ve Karakterler Yeni Bir Kahraman - Şövalyeler Hidun Moğolunun Kızı Tarafından Katıldı - Prenses Saraya Ticaret Mesajı - Yeni Ticaret Mesajı Size Bir Kendine Otomatik Aylık Mal alışverişi kurma fırsatı sunar. Belirtilen yollar - pazarı ile birlikte, kuru periyotlar için yeterince tasarruf etmek için Yağışlı mevsimlerde daha fazla su tasarrufu yapmak için kendi kuyularınızı oluşturabilirsiniz - Yeni jeolog, tüm taş ve demir taş ocaklarının yanı sıra Yağmurlu Yağmurlu Sezon - Belli veriler mevcut olmayacağı ve yollar geçemezken, yağmurlu sezon yeni bir meydan ötesi süsleme nesneleridir - çok sayıda güzel süsleme nesnesi Kişiselleştirmeye ve amp; Şehrinizi süsleyin

Minimum:

69
TELİF HAKKI İHLALİ