The Sims 4 Seasons Full İndir (v1.46.18.1020 & ALL DLC) Oyun indir

Sims 4 Seasons full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sims 4 Seasons, Sims 4 bir DLC'dir.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: macera, yönetim, simülasyon

Sims 4 mevsim

Sims'in yeni hikayeleri anlatmak, mevsimsel faaliyetlerin tadını çıkarmak ve Sims ™ 4 Mevsim ile Heartelt Tatillerini kutlamak için hava durumu ekleyin. Bütün yıl boyunca hava koşullarından en iyi şekilde yararlanın, gevrek kar yağışlardan şişen ısıya kadar - her dünya, mevsimlerden benzersiz yollarla etkilenir. Buz pateni olan bir kış hikayesi oluşturun, sonbaharda büyülü bir korkulukla arkadaş edin, bir sağanakta bir bahar kaçmak ya da bir yaz havuzuna ev sahipliği yapın. Gelenekler, hediyeler ve özel misafirlerle birlikte tatilleri kutlamak için arkadaşlarınızı ve ailenizi toplayın. Elemanları cesurlaştırmak için sıcak kalın ya da yeni kıyafetler ile serin tutun. Hatta Botanikçi bir Bahçe Kariyerine Botanikçi olarak ya da çiçek düzenlemeleri yaparak başlar!

Anahtar fetürleri:

    • Etkili hava deneyimi yaşayın • Mevsimsel faaliyetlerde revel • Tatilleri kutlayın • Bahçe kariyerinizi büyütün

    Minimum:

      OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 CPU: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Çift çekirdekli 4000+ veya eşdeğeri (dahili grafik yonga setleri kullanan bilgisayarlar için, oyun 2.0 GHz Intel Core 2 DUO, 2.0 GHz AMD TURION 64 X2 TL-62 veya eşdeğeri gerektirir ) RAM: En az 2 GB RAM Sabit sürücü: Özel içerik ve kaydedilmiş oyunlar için en az 1 GB ek alanı olan en az 14 GB boş alan Video: 128 MB Video RAM ve Pixel Shader 3.0 için destek. Desteklenen video kartları: nvidia GeForce 6600 veya daha iyisi, ATI Radeon X1300 veya daha iyi, Intel GMA X4500 veya daha iyi DirectX: DirectX 9.0C uyumlu Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu Giriş: Klavye ve Fare Çevrimiçi Gereksinimler: Ürün aktivasyonu için internet bağlantısı gereklidir. Önerilen:
60
TELİF HAKKI İHLALİ