The Slormancer Full İndir Oyun indir

Oyun / 07 April 2021

Slormancer full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Slormancer - Slormancer tarafından yönetilen düşmanların orduları, geçmişten kötü bir büyücü, saçma ama epik bir eylem rpg! Parlak yağma yükleri, tonlarca ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Slormite Studios

Publisher: Slormite Studios, Abiding Köprüsü, Tilt

sürüm tarihi: 6 Nis, 2021

tür: hack ve slash, rpg, eylem, macera

SLORMANCER, Slormancer tarafından yönetilen düşmanların ordularına karşı mücadelelerinin bir grubunu izleyen bir EPIC 2D Action-RPG Dungeon Tarama Oyunu! "Güçlü" bir şövalye, "şiddetli" bir şövalye ya da "yaramaz" bir ", yüzlerce yetenek ve atalarının güçlendirilmesi, düzeltilmesi, türünüzün şöhreti için mücadele edip alemini kanıtla.

Parlak yağmuru, tonlarca koleksiyon tonları, sayısız saat içeriğini, çılgınca bir oyun ve dikkatlice hazırlanmış piksel sanatını içerir.

Temel özellikler

UYARI: Aşağıda listelenen bazı özellikler henüz erken erişimin geçerli sürümünde mevcut değildir ve daha sonra eklenecektir.

Bir irrasyonel bir hikaye!

Hiçbir beceri olmadan doğdun, ve yine de, alemin son umudunun son umudu olmanın bir yolunu buldun. Enigmatik Slormancer ve beceriksiz altını bir kez daha dünyayı fethetmeye çalışıyor. Ne kadar büyük. Ama büyükbabanın bir zamanlar sana şöyle dedi: "Yeteneği yok ama iradeniz var."

Anahtar fetürleri: Bir film müziği, bir daha asla başka bir şey duymak istemeyeceğiniz nefes kesici. Torunlarına söyleyeceğin kadar derin ve anlamlı bir hikaye. Saçma köylülerle dolu ürkütücü ama güzel bir köy. Kilidini açmak için 400'den fazla başarı. Sayı kaybettik! Tonlarca seçenek, ekran görüntüsü, hasar sayıları, sizi kapattık! Böbrekler kontrolleri. Tam denetleyici desteği.

Minimum: OS: Windows 7 ve üstü İşlemci: Çift Çekirdekli 1.8 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 450 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7 ve üstü İşlemci: dört çekirdekli 2.4 GHz veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: 1 GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 450 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
13
TELİF HAKKI İHLALİ