The Solitaire Conspiracy Full İndir (v1.07) Oyun indir

Solitaire komplo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Solitaire Kompleti - Yardımınıza, SpyMaster'a ihtiyacımız var. Yakın gelecekteki casusların bir dünyasına katılın ve bu süper ücrette Klasik Solitaire'deki bu süper ücretin üstesinden gelin. Hassas ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bithell Games

Publisher: Bithell Games

sürüm tarihi: 6 Eki, 2020

tür: strateji, gündelik, bulmaca

Yüksek kazaklar, yüksek güçlendirilmiş Dünyanın önde gelen casus ajansı olan Protego imha edildi. Sadece bir kişi C.A.R.D.S'yi protego'nun dağınık casus ekiplerinin kontrolünü ele geçirmek ve dünyayı kurtarmak için kullanabilir.

sen.

Protego'nun Kalan Analisti, Jim Oranı (Greg Miller) tarafından rehberlik ettiğiniz için, daha önce hiç oynadığınız hiçbir şey gibi bir taktik solitaire oyunda her ekibin benzersiz güçlerine hakim olmalısınız. Mürettebatınızı eve, kimsenin güvenilemediği bir entrika masalına yönlendirin. AI casusları ve siber gelişmiş operatörlerin bir dünyasında havalı tutun.

Protego'nun kontrolünü geri alıp geri çekildikten sonra, skırmalık yoluyla sonsuz şekilde oynayın veya geri sayımdaki saate karşı becerilerinizi test edin, oyunun şaşırtıcı taktiksel derinliklerini kavramanızı test edecek bir hayatta kalma modu.

Temel özellikler:

SSS

Bu bir solitaire oyunu mu?

evet-ish. Solitaire komplosu, sokaklar ve sokaklar adı verilen bir Solitaire varyantıdan ilham alır, ancak bazı küçük ayarlamalar ve büyük takım destekli güçler eklenmesiyle. Kampanya ve çatışma (kendi takım eşyalarınızı ve güçlerinizi seçin), programınıza uygun olan kendi teminatınızdaki deneyimlerdir. Geri sayım modu, parlayan bir saate karşı nüanslı güçlerle becerilerinizi test etmek için bir yerdir. Bu oyun sonsuza kadar tekrarlanabilir.

Anahtar fetürleri: Üç mod bunu henüz en büyük bithell kısıtlıyor! Kampanya sıkıca dolu bir hikaye anlatır ve oyunun mekaniğini tanıtıyor. Geri sayım, benzersiz güverte dalgasından sonra dalga ile dayanıklılığınızı test eder ve çatışmalık, kilidi açılmış ekiplerin tadını çıkarmak için size sonsuz bir oyun alanı sunar. Güzel orijinal karakter sanat ve atmosferik tasarım sizi kendi siberpunk komplolarınızın kalbine koydu. Thomas'ın arkasındaki takımdan orijinal bir hikayedeki Greg Miller ve Inel Tomlinson'a sahip olan FMV CutScenes'tan yüksek bir Solitaire oyunu tamamlanmadı. Maceralarınız için film müziği Jon Everist (Battletech, Shadowrun: Hong Kong, Shadowrun: Dragonfall) tarafından sağlanmaktadır.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: 1.4 GHz Intel Core I5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Entegre Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
84
TELİF HAKKI İHLALİ