The Solus Project Full İndir (v1.13) Oyun indir

Oyun / 07 July 2016

Solus projesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Solus Project, hayatta kalma unsurları olan tek bir oyuncu keşif macerasıdır. Macera gizemli bir gezegende yer almaktadır ve topun manevi halefidir - 2010 PC ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kilitleme, kavrama oyunları

Publisher: Teotl Studios

sürüm tarihi: 7 Haz 2016

tür: sağkalım, macera, bilim kurgu, VR, simülasyon, korku, açık dünya

Hayatta kalma elemanları ile tek bir oyuncu keşif tahrikli bir macera, gizemli ve görünüşte ıssız bir uzaylı gezegende belirlenir. Arama yoluyla hayatta kalmak ve Gliese-6143-C'nin gizemlerinin kilidini açın. "Mechanik olmayan" ve halefin "topa" yaratıcılarından.

Earth, Pluto yakınlarındaki küçük bir geminin küçük bir filosunda bulundu. İnsanlığın son umuduyla, uzak bir gezegeni bir koloni için potansiyel bir yer olarak izlemek için gönderilirsiniz. Yıllarca uzayda seyahat ettikleri felakete çarptıktan sonra ve geminiz gezegene yaklaşırken tahrip edilir ...

Takım üyelerinizle ölü ve ekipmanınız gitti, hiç kimseden yardım etme ya da yardım almanın bir yolu yok ... Tamamen ve tamamen yalnızsın ...

Umutsuzca eve telefon edilmenin bir yolunu ararsınız, ancak görünüşte ıssız gezegeni keşfederken, derinliklerin içine gömülen karanlık sırları ortaya çıkarırsınız. Bu diğer dünyada, sert iklime hayatta kalmaya çalışırken gizemden sonra gizemi ortaya çıkarırsınız.

Özellikler

Keşfedin - Uncharted Planet'in derinliklerinin kilidini açın ve aşağıya doğru gömülen sırları keşfedin. Büyük mağara sistemlerine ve mezarlarına dalın ve 200'den fazla sır kullanın.

El işi - 10 büyük tamamen el yapımı seviyeleri keşfedin. 5 ada ve 5 büyük mezar / mağara için yolunuzu keşfedin ve yapboz.

Atmosfer - tamamen dinamik olan atmosfer zengin ortamı. Yabancı bir gündüz ve gece döngüsü ve iklim üzerindeki sıcaklık, rüzgar, nem, bulut kapsama etkisinden her şeyi hesaplayan dinamik bir hava durumu sistemi. Okyanus gelgitlerini işler. Bitkiler iklime cevap verir. Fırtınalar formu. Depremler olur.

Hayatta kalın - aşırı iklim, kasırga, fırtınalar, meteorlar, yıldırım ve en azından yüzeyin altına gömülen karanlık sırları hayatta kalın.

VR - Oda alanı ve hareket kontrolörleri dahil olmak üzere vive ve oculus'u destekler. VR'de sona ermeye başlayan büyük dünyayı keşfedin! (* Bazı VR özellikleri hala geliştiriliyor - Bilgi için alttaki notlara bakınız)

Minimum: OS: Windows 7 64 bit ve daha yeni İşlemci: Çift Çekirdekli 2GHz + Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX10 Uyumlu 3D Kart - Minimum GeForce 460 veya eşdeğer - entegre grafikler (Intel) iyi çalışmayabilir ve test edilmemiş olabilir. Intel Entegre Grafikler ile kullanım için lütfen oyunu DirectX10 uyumluluk modunda çalıştırın. DirectX: Sürüm 10 Depolama: 11 GB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir Windows uyumlu kart Ek notlar: TOBII göz izlemesini destekler. VIVE ve Oculus VR destekli, ancak kısmen geliştirilmektedir. VR'deki oyunu oynamak güçlü bir bilgisayar gerektirir.

Önerilen: OS: Windows 7 64 bit ve daha yeni İşlemci: Dört Çekirdekli 2GHz + Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DirectX11 uyumlu 3D kart şiddetle tavsiye edilir - GeForce 760 veya eşdeğer ve daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 11 GB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir Windows uyumlu kart
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
16
TELİF HAKKI İHLALİ