The Sorrowvirus: A Faceless Short Story Full İndir Oyun indir

ÜRNOWVIRUS: Yüzü olmayan kısa öykü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. ÜRNOWVIRUS: Yüzsüz bir kısa öykü - bir hayatın ölümünün eşiğinde, bir hayatın ölümünün eşiğinde, Wyatt Heyll, insan ruhunu askıya alan bir madde olan Ailesi tarafından Sebrowvirus'a verildi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: watchmaker

Publisher: Adam Sklar, WatchMaker

sürüm tarihi: 30 May, 2020

tür: macera, gündelik

"tekrar, tekrar tekrar ... asla bitmez."

Premiise:

ÜRNOWVIRUS, çok genç bir yaştan, çok sayıda rahatsızlık, kanser ve hastalık ile stricken olan Wyatt Heyll adlı genç bir adamın hikayesidir. Ölümün eşiğinde, ailesi ona insan ruhunu kirleten Sebrowvirus olarak bilinen paranormal bir madde verdi; Öldüklerinde öbür dünyaya geçmesini önlemek. Bu, bunun yerine artanlığa düşmesine neden olur, burada iyileşebilecekleri ve sonunda hayata dönebilecekleridir. Ancak, Wyatt her zaman hayata geri döner, kanserleri ve hastalıkları öncekinden daha hızlı dönüyor. WYATT'ün ailesi, bir kez ve herkes için onu tedavi edebilecek olan aralığında bulunan organik parçacıklar üzerinde araştırma yaparken ölmeye devam etmesine izin verir.

Wyatt, birçok kez öldüğü, sadece gitmek istiyor; Hem zihni hem de ruhu paramparça oldu. Amacınız Wyatt'ı sonsuz işkencesinden kurtulmaktır. Görüşte dört uçta, sadece birinin gerçek sonudur, Wyatt'ın kendisini serbest bırakmasına yardımcı olacak mı?

Anahtar fetürleri: Yüzsüz: Seborvirüs, John Pata tarafından eşlik eden ses tasarımıyla David Denyer tarafından orijinal bir OST içerir. Her oyun örneği, gerçek sonu bulmanıza yardımcı olacak farklı diyalog, notlar ve olaylarla sonuçlanacak, aynı zamanda yüzsüzün arkasındaki hikayenin daha fazlasını keşfetmesine neden olur. Bununla birlikte, her bir örnek, Wyatt'ın akıl sağlığını da azaltır, çevredeki tehdit sayısını artırır. Üniversiteler yaklaşmakta olan çok oyunculu oyundan çıkarıldı ve kısmen sahipsiz Wakeland şehrinin manzarasına ilişkin bir fikir verdi.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel® Core ™ I5-6600K / AMD RYZEN ™ 5 1500X Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD RX 570 veya daha iyi Ek Notlar: Lütfen özelliklerinizi Topluluk Hub'ında paylaşarak daha doğru bir asgari sistem gereksinimlerini vermemize yardımcı olun.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
87
TELİF HAKKI İHLALİ