The Spirit Underneath Full İndir Oyun indir

Ücretsiz indirindeki ruh PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Altındaki Ruh, birinci şahıs bir korku oyunudur. Yakında keşfettiğiniz bilinmeyen, ürpertici görünümlü bir ortamda uyanırsınız cehennemdir. Sorun? Ne olduğunu hatırlamıyorsun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Acuze etkileşimleri

Publisher: yer değiştirme stüdyoları

sürüm tarihi: 2 jan, 2017

tür: macera, korku

altındaki ruh, birinci şahıs bir korku oyunudur.

Hikaye:

Nereden aldığınızın hafızası yok, cehennemden kaçmanın bir yolunu bulmalısınız ve neden burada gönderildiğini çözmelisin. Neden burada olduğunu hatırlamak için seni yavaşça öne sürüyorsun, ama kim onları terk ediyor? Ve neden? Sizin etrafınızdaki şeytan seslerini sürekli duyarsınız ve işler hareket etmeye devam ediyor, ama etrafa bakıyorsun ve tek kişi sensin.

Bu harflerin çoğundan sonra, bir ruhun sizi hatırlamak için mektupları terk ettiğini fark ettiniz. Neden korkmuşsun, ama bu yerden çıkmana ihtiyacın olduğunu hatırlatmaya devam et. Daha sonra, ruhun geride bıraktığı nedeni, düşündüğünüzden daha kişisel olduğunu hatırlamaya gelmezsiniz. Seni burada ne olduğunu hatırlamak için cehennemin korkunç derinliklerini ziyaret etmeye hazır mısın? Geçmişinizi hatırlamaya hazır mısın ve taşır mı?

Anahtar fetürleri: Yaşayan dünya Atmosferik Soundtrack Ürpertici ortam Benzersiz hikaye Birden çok hikaye yolu (Yaptığınız seçimler hikayeyi büyük ölçüde etkileyecek)

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10 İşlemci: 2.5 GHz veya daha hızlı işlemci (Intel) / 3.5 GHz veya daha hızlı işlemci (AMD) Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1 GB RAM / Geniş Ekran Depolama: 1200 MB Mevcut alan Ses kartı: isteğe bağlı Ek notlar: Bu özellikler yavaş bir yükleme süresine neden olabilir.

Önerilen: OS: Windows Vista, 7, 8 veya 10 İşlemci: 3 GHz veya daha hızlı işlemci (Intel) / 4 GHz veya daha hızlı işlemci (AMD) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1,5 GB RAM / Geniş Ekran Depolama: 1200 MB Mevcut alan Ses kartı: gemide Ek notlar: Yükleme süresini hızlandırmanız için katı bir durum diski önerilir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ