The Stanley Parable Full İndir Oyun indir

Stanley, full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Stanley Parable, birinci şahıs keşif oyunudur. Stanley olarak oynayacaksın ve Stanley olarak çalmayacaksın. Bir hikayeyi takip edeceksin, bir hikaye izlemeyeceksin. Olacaksın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Galactic Cafe

Publisher: galactic cafe

sürüm tarihi: 17 Eki, 2013

tür: macera, bulmaca, rahat

Stanley Parable, birinci şahıs keşif oyunudur. Stanley olarak oynayacaksın ve Stanley olarak çalmayacaksın. Bir hikayeyi takip edeceksin, bir hikaye izlemeyeceksin. Bir seçeneğiniz olacak, seçeneğiniz olmayacak. Oyun bitecek, oyun asla bitmeyecek. Çelişki çelişkiyi takip eder, oyunların nasıl çalışması gerektiğinin kuralları, daha sonra tekrar kırılır. Bu dünya senin için anlamadı.

, ancak aradığınız gibi, yavaş yavaş, anlam ortaya çıkmaya başlar, paradokslar mantıklı gelmeye başlayabilir, belki de her şeyden önce güçlüsiniz. Oyun seninle savaşmak için burada değil; Seni dans etmeye davet ediyor.

Aynı adın ödüllü 2011 kaynak moduna dayanarak, Stanley Parable, yeni içerik, yeni fikirler, taze bir boya, görsel bir boya ve Kevanın Parçalanması'nın çarpıcı bir ses yanıtı ile geri döner. Stanley'in eşleşmesinin ne olduğunun daha eksiksiz ve derinlemesine bir anlayışı için, lütfen ücretsiz demoyu deneyin.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8 İşlemci: 3.0 GHz P4, çift çekirdekli 2.0 (veya daha yüksek) veya AMD64x2 (veya daha yüksek) Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Video kartı 128 MB veya daha fazla olmalı ve Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 veya daha yüksek / NVIDIA GEFORCE 7600 veya daha yüksek / intel HD Graphics 2000 veya daha üstü) için DirectX 9 uyumlu olmalıdır. grafik kartı). Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ