The Sun Never Sets Full İndir Oyun indir

Güneş asla Bedava İndir PC oyunu doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Güneş asla batmaz - Captain Eldon'a katılın ve efsanevi korsan kralının hazinesini bulmak için epik bir arayışta ekibine katılın. Mad King hazinesini dört gizemli ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cipher Hive

Publisher: Cipher Hive

sürüm tarihi: 6 Haz, 2017

tür: rpg

Hikaye

Efsanevi Korsan Kralının hazinesini bulmak için Efsane Eldon ve mürettebatına katılın. Mad King hazinesini dört gizemli kristalle kapatmıştı. Sadece bu mühürleri kırarak Eldon ve ekibi efsanevi hazinenin gömüldüğü mağaraya erişebilir.

Görevinde Eldon,: gibi çeşitli diğer tecrübeli gaziler tarafından birleştirilecektir.

Doktor Maquiz - Korsan Doktoru Mürettebat tarafından terk edilmiş

Alex - Genç ama Gritty Korsan

Gorak - Kötü bir tavırla orkish şefi

ve diğer birçok hikaye çizgisi ve gizli karakter

Görevlerinde, Rakip Korsanlar ve Korsanlar Denizleri'nden kurtulacak olan hükümet gibi çeşitli fraksiyonların aksine olacaklar. Eldon, mürettebatını toplayıp, korsan kralının hazinesinin ne olduğunu öğrenecek mi?

Gameplay

Oyun bir orta ve küçük adalar zincirinde ayarlanmıştır. Landmasses arasında ulaşım yöntemi, aynı zamanda oyuncu için bir hub bölgesi olarak hizmet edecek olan gemi ve işe alabileceği çeşitli karakterler olacak. Dövüşler, "rastgele karşılaşmalarda" gizlenen çeşitli düşmanlarla birlikte, dövüşler, paketlenmiştir. Nihai amaç, deli korsan kralının hazinesini bulmaktır. Bunu yapmak için, oyuncunun birçok farklı adayı ziyaret etmeli ve Cutthroat Korsanlarının Hordes'ü ve biraz daha nefret edilen şeylerle savaşmak zorunda kalacak.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit) İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 700 MB Mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ