The Tower 2 Full İndir Oyun indir

The Tower 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kule 2 - Action Houtor Houtel'e Paketlenmiş. Birinden yüksek beğeni toplayan VR Kule. 80'li yılların bilim kurgu klasiklerinin bir dünyasında bir Breakneck yarışı hayatta kal! Koş, salıncak ve kayma ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: headroom.one

Publisher: headroom.one

sürüm tarihi: 22 Ağu, 2019

tür: eylem, vr

Tech Noir'de daha fazla parti yok ve sizi zamanında geri götürmek ve dünyayı kurtarmak için DELORE. Makineler devraldı ve son kurtarma servisi ulaşmak için Delta City'nin ölümcül sokaklarında yolunda savaşmalısın. Yapacak mısın yoksa zamanında kaybolacak mısın, yağmurdaki gözyaşları gibi mi?

Bir şeyleri gördüm, insanlar inanmazsın!

Fütüristik bir kıyamet yoluyla aksiyon dolu bir breakneck yolculuğuna hazır olun! En sevdiğiniz 80'lerin bilim kurgu aksiyon filmlerinden alınan bir distopi ile çalıştıracak, sallanacak ve kaydıracaksınız. Ancak konveyör bantları boyunca hareket etmek, rampaları aşağı kaydırmak ve halatlardaki kentsel chasss üzerinden sallanmak sadece sizi şimdiye kadar elde edecek. Gezegenden bu son yolculuğu yakalamak istiyorsanız, duvarla çalışan, atlama pedlerini kullanmanız ve uçan uçaklara tutunan kentin üstünde yükselmeleri gerekir. Fakat koşunuz farkedilmeden gitmedi: Makineler sizi deneyecek ve durduracak, bu yüzden, bağıntılı avcı katilleriyle olan karşılaşmalarınızdan çıkışınızı çekmeniz, acımasızlık, pişmanlık duymayan ya da korku veya korku .

VPL zamanı!

Kule dünyasında heyecan verici gelecek sporu olan Sanal Parkour Ligi'ne katılın 2. 4 farklı dünyada 8 zorlu kursta patron olan arkadaşlarınıza gösterin. Heyecan verici engellerin ve hareketi modellerinin ana kombinasyonları ve bitişik çizgisinin önündeki önündeki duvarlar ve pencerelerden yolunuzu çekin. Tek yardım, hareketlerinde mükemmel ritim olan oyuncular tarafından seviyelerde çarpışırken kaplanabilecek zaman Boni'den gelir.

PC'nizin sanal gerçeklik kulaklığına kayın ve 1980'lerin bilim kurgu ve cyberpunk gözlükleri sayısız bir neon ışıklı saygıya dalın. Hikaye misyonu boyunca başarılı bir koşu sizi yaklaşık 60 dakika boyunca ayaklarınızda tutacaktır, VPL seviyelerinden birinde bir koşu 3 ila 6 dakikalık bir Sprint'tir. Kule 2'nin dünyasında gizlenmiş, Holografik Trophy Kabine için gelecekten gelen değerli koleksiyonların kilidini açan VHS bantlarıdır. Görevinize ve VPL'nize bir öğretici ile hazır olun ve Kule II 80S tarzı film müziği tarafından pompalanır.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I3-6100 / AMD FX4350 veya daha iyi Grafik: NVIDIA GTX 1050 TI / AMD RADEON RX 470 veya daha iyi

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 veya daha iyi Grafik: NVIDIA GTX 1060 / AMD RADEON RX 480 veya daha iyi
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ