The Treehouse Man Full İndir Oyun indir

Treehouse Man Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Treehouse Man - Korkunç bir yolsuzluk ormanın çocuklarını saklanmaya zorladı. Treehouse erkeğinde güveniyorlar, ancak duaları cevapsız kalırlar. Vaftiz edilmiş ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hunchback Studio

Publisher: Hunchback Studio

sürüm tarihi: 13 Şub, 2019

tür: macera, eylem, rpg, strateji

Huzurlu bir ormanın kralları bir kez, çocuklar korkunç bir yolsuzluk evlerini devralındığı için zor zamanlarla karşı karşıya kalıyorlar. Ormanın tehlikelerinden daha fazla zayıflatıcı, ağaç evinin sessizliğidir. Çocuklar her zaman ona haddelenmiş ve özenle hizmet ettiler, ancak şimdi, ihtiyaçları zamanlarında sessiz kalır. Yeni Grup'a vaftiz ederek, göreviniz son hallowanmış tekneyi, sözde yaşadığı dünya ağacına götürmektir. Gerçeği tanıtmalısın ve yukarıdan gelen sessizlik onları öldürmeden önce kardeşlerinizi kurtarmanız gerekir.

Temel özellikler:

Benzersiz bir oyun: Gerçek zamanlı ve dönüş tabanlı savaşın kesintisiz bir kombinasyonu, üstesinden gelmek için eşit miktarda infaz ve strateji gerektiren.

Özelleştirme: Cadılar Bayramı tekneyi farklı silahlar, yükseltmeler ve seyahat arkadaşlarıyla beğeninize göre yapılandırın.

Garip dünya: Bozuk ormandaki sarma nehirlerini keşfederek, tüm ilginç sakinleri, arkadaşlarınızı ve düşmanlarının hepsini tanıyın.

İnanç Hikayesi: Çocukların tarihini öğrenin ve Unutulmuş Gerçeği Treehouse Adamının efsanesinin arkasında tanıtın.

Rüya gibi atmosfer: Sesli güzel monokromatik piksel sanat.

Hunchback Studio tarafından geliştirildi ve yayınlandı

Aleksi SirviÖ

Valtteri Hanhijoki tarafından müzikle

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 2 GHz işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 MB Grafik DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: Microsoft Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan girişler uyumlu denetleyici şiddetle tavsiye edilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
87
TELİF HAKKI İHLALİ