The Universim Full İndir (v0.47) Oyun indir

Universim full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Universim - Bir medeniyetinizi yaş aracılığıyla yönlendirirken kendi gezegenlerinizi yönetmek için doğrudan atlayın. Universim'deki nihai imparatorluk ol, yeni bir Tanrı ırkı oyunu ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: crytivo

Publisher: crytivo

sürüm tarihi: 28 Ağu, 2018

tür: simülasyon, strateji, açık dünya, hayatta kalma, yönetim, bilim kurgu, rts, gündelik

Güçle ne yapardın?

Bir medeniyetinizi yaş aracılığıyla yönlendirirken kendi gezegenlerinizi yönetmek için doğrudan atlayın. Crytivo tarafından geliştirilen yeni bir Tanrı ırkı olan Universim'deki nihai imparatorluk olun.

Universim'in kapalı alfa ve beta testlerine katılmak ister misiniz?

Bültene abone olun

ve TCMB'nin ne zaman başladığını size bildireceğiz!

bir tanrı olmak ister misin?

Zamanın geliyor. Yaşamın engelleri aracılığıyla yavru bir medeniyete rehberlik eder. Mütevazı başlangıçlardan, kanatınızın altındaki yaşları boyunca geliştiklerini ve ilerlettiklerini izleyin. Kararlarını etkiler ve çok çeşitli tanrısal yeteneklerle sadakatsizliği cezalandırın. Nesnelerle etkileşime geçin, afetler oluşturun ve clueless yaratıkları yörüngeye açın. Bu senin dünyan ve hiçbir şey eğlenmeyi engelleyemez.

Amacımız, klasik tanrı oyunlarından bildiğiniz ve sevdiğiniz özellikleri geri getirmek ve onları taze fikirler, modern bir fizik motoru ve çok sayıda kendi endüstri kahramanlarımız tarafından geliştirilen stilize görseller ile teşvik etmektir.

Bir türün hikayesi

, kurdunuz, araştırma ve ilerleme için liderliğinize dayanan nuggets, kırılgan ve chaktik türlerle tanışın. Onlara yardım edin ve yakında yıldızlarda kendi tarihlerini yazmaya başlayacaklar. Her Nugget, farklı bir özelliğe sahip eşsiz bir bireydir. Tıpkı diğer yaşayan herhangi bir yaratık gibi, nugget'ların hayatta kalmak için birkaç hayati kaynağa erişebilmesi gerekir. Bu, içmek için su, yemek yiyebileceğiniz yiyecekleri ve mutluluklarını ve yaşam kalitesini artırmak için rekreasyon faaliyetlerini içerir. Eğlence aktiviteleri üfleme işlemlerini içerebilir. Uyarıldın.

Nugget'larla zaman geçirirken, doğal, canlılar gibi davrandıklarını göreceksiniz. Kendi düşünceleri ve ihtiyaçları var - ve hatta zaman zaman kendi kararlarını verme yeteneğine sahipler. Size, yaşayan bir organizma ile etkileşime girdiğiniz bir his vermek istiyoruz, neredeyse oldukça kaotik bir karınca çiftliği ile uğraştığınız gibi.

Minimum: OS: Windows 7 64 bit veya daha yüksek İşlemci: 2.6 GHz - 4 Çekirdek orta menzilli CPU veya daha yüksek Bellek: 6 GB RAM Grafikler: GTX 780 | Rx 290 veya daha yüksek Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DUH!

Önerilen: OS: Windows 7 64 bit veya daha yüksek İşlemci: 3.0 GHz - 8 çekirdek veya daha yüksek Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GTX 1050 TI | RX390 veya daha yüksek Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DUH!
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
69
TELİF HAKKI İHLALİ