The Unseen Fears: Outlive Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Görünmeyen full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Görünmeyen, çok oyunculu bir gerilim filmi FPS'dir. Görünmeyenleri modern gün silahlarla sonlandırın veya S.W.A.T. gölgelerden ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dynasty Interactive Ltd

Publisher: Dynasty Interactive Ltd

sürüm tarihi: 27 Eki, 2017

tür: eylem, gündelik, strateji, rpg

Unseen, birçoğunun Core oyun modu ile çok oyunculu, birinci şahıs nişancıdır. Unreal Motor 4'te inşa edilen 4 günümüzde günümüzde gerçek askeri silahlarla ve 'birçok' ekipleri S.W.T karakter profilini belirledi. Bununla birlikte, görünmezlik, X-ışını vizyonu ve artan çeviklik ve jimnastik gibi süper insan yetenekleri olan kurgusal görünmeyenlerle bir gerilim filmi var. Rakasız temalı haritalarımızın koleksiyonumuzdaki çalışmalardaki görünmeyenlerle SWAT, bunu, mutasyonu, insanlığı sonlandırma girişimlerinde her zaman yakındır.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Bir (görünmeyen) 'Predator Style', görünmezlik ve artan hız, artmış atlama gibi özel yetenekleri, duvarlara ve röntgeni tutabilir, ancak yalnızca yakın dövüş silahları ile sınırlıdır. Birçoğu modern bir gündür S.W.A.T. Stil Özel Askeri Ekibi, bir dizi modern günlük silahlarla silahlıdır. Her biri hem birincil hem de ikincil ile donatılmıştır. Son takımın (birçoğunun bir kısmı), 2 yeni dinamik gamemodes ile çekirdek gamemodu. DeathMatch Gamemode ya rahat oyun ya da oyuncuların kontrollere ve oyunlara aşinalık kazanmaları için aksiyona girmeden önce. Oynatıcıyı daha çok çeken ve sürükleyici bir yıkama dünyasına taşıyan 4 karizmatik harita.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: I5 2400, FX-6300 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 650, R9 260X DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: I5 6500, AMD FX-8350 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 980, RX 570 DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ