The Viking Way Full İndir Oyun indir

Viking Way bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Viking yolu - Viking Yaşam Yolu'nu yaşayın. Yelken, keşfetmek, ticaret, bir filo inşa edin ve korkusuz ordunuzu baskın ve fetih için yönlendirin. Golden'ın kendi hikayeni yaz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ice Lava Games

Publisher: KK Softworks

sürüm tarihi: 10 Eki, 2020

tür: eylem, rpg

Bir fırtına, Kuzey Denizi'nde bira bira ... yanınızda ODIN ile, Viking Longships'inizi yelken açın, dünyayı keşfedin, bıçakları kafatasları boyunca kızar. Heathen ordunuzu güçlendirmek ve Kuzey Denizi'nin büyük gizemini keşfetmek için hazineleri ticaret yapın ve edinir.

Özellikler

Yelken ve keşif

denizde tehlikeli bir yolculuk için hazırlanın. Sarf malzemelerinizi, buzdağları ve resifler yoluyla hayatta kalmak için yüklerinizi optimize edin. Zihninizi ve silahlarınızı herhangi bir zamanda ravenöz korsanları almak için keskin tutun. Dikkatli bir plan ve biraz şansla yelken açın, servet ve macera dolu yeni topraklar bekliyor.

Ticaret

Yüksek riskli, daha yüksek ödül ticaret sistemini benimseyin. Farklı ülkelerde yeni yerleşimler keşfederken, her pazarın kendine özgü arz ve talebini öğrenin. Siz ve mallarınızın tek bir parçaya geldiğinden emin olmak için denizdeki büyük tehlikeleri ve gıda kıtlığından kaçınarak en verimli ticaret yolunu oluşturun. Saltanatınızın altına yerleştirin ve sürdürülebilir servet için geliştirin.

Filo ve Ordu Yönetimi

Her yolculuk için filo ünitelerinizi akıllıca tasarlayın. Kargo gemilerini daha büyük depolama alanı ve daha hızlı yelkenlerle yükseltin. Kargolarınızı korumak için güçlü balistik ve zırhlarla savaş gemilerinizi güçlendirin. Korkusuz savaşçıları, kendi yolunuza doğru tahrip etmek için işe alın.

acımasız çatışma ve baskın

Üçüncü şahıs, yakın bölgelerin yakınındaki viseral savaşa katılın. Vikings'in varlığını genişletmek için savaşçıları ve kahraman yoldaşlarını işe al. Açgözlülük için soğukkanlı kalın. Savunmasız köyler ve manastırları biçmek ve güçlendirilmiş şehirlere ve esnek kalçalara cesurca şarj edin. Güç, servet ve şöhretin egemenliğini sürdürmek için kılıcınızı, balta, mızrağınızı ve kalkan duvarını kullanın.

Eylem Tabanlı Deniz Savaşı

yoğun deniz savaşı akıllıca savaşmanızı gerektirir. Aralığın aralığı ve ayrıntılı yatılı eylemde bir topçu ateşlemesinin bir kombinasyonunu yaşayın. Düşmanı zayıflatmak için bir mesafeden tekrar tekrar ateşin, sonra onları kovalayın, onları zor, kısalmak ve tümünü yok etmek ve nadir ticaret stoklarını yok etmek.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I5 ​​4330M CPU Grafikler: 8 GB RAM Depolama: 6 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Core i7 7700 CPU Grafikler: 16 GB RAM Depolama: 8 GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
84
TELİF HAKKI İHLALİ