There Came an Echo – UPDATE 1 Oyun indir

Oyun bilgisi:

Ender Wiggin. Amiral Ackbar. G.i.'yu ​​yöneten o adam. Joes. Bu tamamen rad komutanlar, savaşların tek ayaklı bir ayakla olmadığını, ancak birimlerini zafer elde etmeyi sağlayacak kesin komutları vererek kazandığını biliyorlardı.

Orada bir yankı geldi, bu komutanların ayak seslerini, Wil Wheaton'u (Wil Wheaton) ve ekbadılarının benzersiz bir gerçekliğinde emir vererek izlediğini takip etti. Zaman stratejisi deneyimi. Gelişmiş bir ses tanıma sistemi kullanarak, fütüristik enerji silahı ve kişisel güç alanları ile silahlı düşmanlara karşı çeşitli görev türleriyle birimlerinizi yönlendirin. Hareketinizi standart komutlarla ("tüm birimler, Bravo'ya ilerledikçe!") Veya benzersiz kişiliğinizi ("Herkes, solucanı Buttface 3!" İçin ifade etmek için özel varyantları kullanın.). Klas, millet tut.

Sıradan bir kriptografi olan karmaşık, karakter odaklı bir bilim-fi arsasını takip edin: Sıradan bir kriptografi olan Corrin, bir grup paralı asker, California'da bir grup paralı asker bir grup onu izlerken ölümcül bir gizli gündemle atılmıştır. Gizemli val (külçe burch) tarafından rehberliğinde, Corrin görünüşte sınırsız kaynaklarla bir düşmandan kaçmalıdır ve kendi kırılmaz algoritmasını sıranın, Radyal Kilidi'ni koruyarak keşfedin ..., eğer serbest bırakılırsa, gerçekliğin kendisinin temellerini çırpacak. Ayrıca Laura Bailey, Yuri Lowenthal, Cassandra Morris, Rachel Robinson ve Cindy Robinson'a başladı.

Özellikler:

  Oyunun seyri boyunca arsa ve karakter gelişimi üzerine odaklanan EPIC tek oyunculu bir kampanyayı yaşayın ROBUST SES komut sistemini kullanın veya standart klavye / fare / denetleyici yöntemlerini kullanın Oyunda her komutu, birimi ve yeri kelimenin tam anlamıyla herhangi bir kelime veya cümle için özelleştirin 20+ parça Orijinal Puanı Fenomlar Ronald Jenkees ve Büyük Dev Daireler Çeşitli İngilizce-dil aksanları ve yabancı diller de dahil olmak üzere sayısız dil modeli! Nasıl kurulur:

  (orada bir yankı geldi. Sahip değilseniz, ) < / Span>

  • Bağlantı Mega.co.nz:

  • Doğrudan bağlantı:

  • Link ClickNupload:

  • Link FileCore:

  • Link yüklendi:

  • link uptobox:

  • Link usersCloud:

  • Link kullanıcılarıFiles:

  (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

  2. Özü.
  3. "Setup.exe" dosyasını yüklü oyuna "güncelle" klasörüne yükleyin.
  4. Dosyaları "Crack" klasöründeki kopyalayın ve kurulu oyuna yapıştırın.
  5. Oynat oyun.
  6. Eğlenin ^^


  (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana )
  (İndirme bağlantıları bozuksa, etiketine yeniden yüklemelisiniz) Sistem gereksinimi: Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 8600 GT / ATI RADEON HD 2600 XT veya daha büyük DirectX: Sürüm 9.0 Sabit Disk: 5 GB Mevcut Alan Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli (Intel Core 2 Duo 2.4 G
  İndirme Linkleri

  alternatif


  alternatif


  alternatif


  alternatif


  alternatif

  Linki

  alternatif


  alternatif

  Linki

  meganz

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  uptobox

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  contact me

  alternatif

  game request
68
TELİF HAKKI İHLALİ