Thorne Death Merchants Full İndir Oyun indir

Thorne - Ölüm Tüccarları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Thorne - Ölüm Tüccarları - AS & AMP olarak bilinen rezil bir paralı askeri olarak oynayın; karga ve amp; Çözünmüş ve bozuk bir dünyada, zincirlerden çıkış yolunuzu bulun ve ......

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Thorne Games

Publisher: Aldorlea Games

sürüm tarihi: 25 Mar, 2016

tür: eylem, macera, rpg, strateji

Sunum

Thorne: Crow'un masalları, Brezilyalı bir indie şirketi tarafından geliştirilen karakter odaklı, episodik bir RPG'dir. Her bölüm, karga olarak bilinen rezil bir paralı askeri olan farklı bir Thorne hikayesi anlatıyor.

Hikaye

Thorne, kendisini bir cinayet için zincirlerde bulur, bu da olağandışı. Onu tutuklamasına götüren gerçeklere ilişkin açıklama, açlıklı gölün uğursuzluğunu, yolsuzlukla sakatlanan yakındaki bir köyün uğramasını tanıtıyor.

Çürüklü ve yozlaşmış bir dünyada "karga" olarak bilinen, zincirlerden çıkan yolunuzu bul ve sözleşmeniz için para bul.

Özellikler

- Bozuk ve karanlık bir dünyayı keşfedin, belirsiz ve ilginç karakterlerle tanışın, onları arkadaş veya düşman olarak değerlendirin.

- Büyülü yaratıklara, vahşi hayvanlara, lanetlenmiş canavarlara, cadılara, büyücülere ve kafanız için ödülün peşinde olan profesyonel avcılara karşı savaşın.

- Karakter ilerlemenizi istediğiniz gibi yapın. Savaşta size en iyi şekilde hizmet eden çok çeşitli aksesuarlardan birini seçin.

- "karga" ol.

Sequel'i oynat

http://store.steampowered.com/app/461360/thorne__son_of_slaves_ep2/

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/8/10 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 128 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ