Three Heroes Full İndir Oyun indir

Üç kahraman full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Üç kahraman - bir sihirli dünya, epik kahramanlar, parlak grafikler, mükemmel mizah ve emici oyun - "üç kahraman"!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: oynayan kediler

Publisher: Oynayan Cats

Yayın tarihi: 16 Eyl, 2015

tür: eylem, macera, rpg, açık dünya, atıcı

Vatan, her taraftaki düşmanlar tarafından kuşanmaktır, şimdi, kötü işgalcilerin topraklarını temizlemek için kılıçlarını, mızraklarını ve yaylarını almak üç kahramandır. Heyecan verici savaş, cilalı grafikler ve komik mizah içeren; Üç Kahraman, herkes için bir şeyler olan aksiyon macera oyunudur.

Bir noktada, herkes bir kahraman olmanın hayalleri, peki şimdi üç olabilir. Kahramanınızı seçin ve şut, hack ve Slav vatanından yolunuzu çekin, arazinizi rahatsız eden kötülüklerden temizlemek için.

Slav efsanesinden öykülerden ilham aldı; Üç kahraman, ilgi çekici bir hikaye, epik savaş ve RPG karakter binasına sahiptir.

Özellikler:

Çok zaman yok, düşmanlar her tarafa bastırın, silahınızı alın ve bir kahraman olun.

Anahtar fetürleri: Her biri kendi silahları ve benzersiz yetenekleri olan üç oynanabilir karakter İş için doğru kahramanı kullanmak için oyun sırasında herhangi bir zamanda karakterler arasında geçiş yapın. Kahramanlarınızı yeni ve yükseltilebilir silahlar, zırh ve yeteneklerle daha fazla kahramanca yapın Slav mitinden düşmanlara karşı savaş Çok komik karakterlerin rastları Güzel işlenen grafikler

Minimum: OS: Windows XP, 7, 8.1, 10 İşlemci: Pentium IV, Athlon XP Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 9 Destek Video Kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
86
TELİF HAKKI İHLALİ