Throne of Lies The Online Game of Deceit Full İndir Oyun indir

Lies® throne BEDAVA BEDAVA BEDAVA İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te Cracked. Lies®'in Tahtısı Aldatmacanın Online Oyunu - Sosyal Kesinti 3D Online Multiplayer Oyunu, Yaramazlık ve Amp; Amp; Betrayal, ortaçağ siyasetinden ve kurt adam / mafya'dan ilham alan ....

Oyun değerlendirmesi

Publisher: IMPERIUM42® Game Studio

sürüm tarihi: 29 Eylül, 2017

tür: strateji, rpg

Yatak tahtları, 16 oyuncuya kadar olan 3B çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Sosyal indirim becerilerini, masadaki hainleri ortaya çıkarmak ve düşmanlarını krallığın kontrolünü almaktan durdurmak için 100'den fazla yeteneğiyle birleştirmelidir.

Werewolf / Mafia gibi masa üstü oyunlarda bulunan ve ortaçağ çatışmasının bir zamanında yer alan her oyuncu, kraldan, kendisinden bir hapishaneye kadar olan 40+ sınıftan birini rastgele atanır. Çoğu oyuncu, mavi ejderha fraksiyonunun sadık üyeleri olacaktır, ancak her oyun bir şeyleri karıştırmak için birkaç tarafsız karakter ile birlikte, kötü kült ya da gizemli görünmeyen hiziplerin üyelerine sahip olacaktır.

Eşsiz Gündüz / Gece Döngüsü, oyuncuların masanın etrafında toplanmalarını, bulgularını tartışmalarını ve gün boyunca ihanet oyuncularını suçlamalarını ve yeteneklerini geceleri işgal etmek, casusluk yapmak, işlemek ve hatta diğer oyuncularını öldürme becerilerini kullanmaktadır.

Anahtar fetürleri: Rakipleri susturmak, sözlerini ve eylemlerini manipüle etmek, hatta ölülerle konuşmak için sosyal yetenekleri kullanın. Zamansız bir ölüm durumunda soruşturmanızı ortaya koymak için bir dergiye kesin notları saklayın. Saldırganlarınızı alay etmek için özel, çizilmiş bir DeathNote'nin arkasında bırakın. Zırh ve AMP; Karakterlerinizi ve uygulamanızı kesinlikle kazanma ücretli bir mekaniği ile kişiselleştirmek için silahlar. Nötr oyuncuların tamamlanması için kendi hedefleri ve görevleri var. Bu, kendi hayatta kalmalarını sağlamak kadar basit olsa da, masadaki herkesi sessizce ortadan kaldırmak olabilir. Oyuncuları tek bir tıklamayla davet kodları oluşturma yeteneğiyle toplayın ve Auto ReConnect özelliği ile arkadaşlarınızı asla kaybetmeyin. Toplum ölçülü - hile yapanlar, toksik oyuncular ve amp; ırkçılar yakalanacak ve askıya alınacak / yasaklanacaklar. Güvenli, eğlenceli bir deneyim sağlamak için diğer kurallar takip edebilir.

Minimum: OS: Windows 7 (64-bit) İşlemci: i3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 6000+, NVIDIA GeForce GTX 460+, ATI Radeon HD 4850+ DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Donanım hızlandırılmış 3D grafikler nedeniyle özel grafik kartı önerilir. Sadece 64-bit mimari desteklenir.

Önerilen: OS: Windows 10 (64-bit) İşlemci: i5 + Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970+, DirectX 11+ yetenekli DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Donanım hızlandırılmış 3D grafikler nedeniyle özel grafik kartı önerilir. Sadece 64-bit mimari desteklenir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
103
TELİF HAKKI İHLALİ