Ticket to Earth Full İndir (Episode 1-4) Oyun indir

Dünyaya Bilet Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Dünyaya Bilet Sigortalar Savaşı taktikleri, kiremit-eşleşen bulmacayı ve bir benzersiz pakette epik bilimci RPG. Sevdikleri her şeyi kurtarmak için olası dört kahraman bir araya getirilir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Robot Circus

Publisher: robot circus

sürüm tarihi: 28 Haz, 2017

tür: rpg, strateji, bulmaca

uzak bir gezegen. Ölen bir koloni. Ölümcül bir komplo.

Dünyaya, devrimci taktik bulmaca rpg bilet olarak bozuk bir sistemle savaşın!

Madencilik Boom, ölmek için yeni bir sağlama bıraktı ve sadece bir toprak bağlı gemi kaldı. Sevdiği her şeyi korumak için mücadele etmek zorunda kaldı, Yetimleme Rose, Bloodthirsty Marauders ve yozlaşmış bir hükümet arasında duruyor.

Bulmaca ızgarası, ekibinizi konumlandırırken, eşleşen fayansları toplayıp özel yetenekleri güçlendirirken savaş alanınızdır. Böyle bir şey oynamadın!

Dünyaya Biletle Mücadeleye katılın, ihanet ve ayaklanmanın bilim kurgu destesi.

Eşsiz bir oyun mash-up - devrim niteliğinde hibrit oyun, tamamen yeni bir oyun stilini oluşturmak için Battlefield taktiklerini, bulmacasını ve RPG'yi karıştırır.

Episodik Bilim Kurgu Epic - Tüm dünyanın kaderi omuzlarında dururken dört uyumsuz kahramanın kişisel hikayelerine katılın.

Adalet için mücadele - Yüzlerce güçlü savaş yeteneklerinin kilidini açın ve katil suçluları, röportajları ve grotesk mutantları yenmek için kullanın.

Harekete katıl - her bir kahramanlarınız için her biri için derin ve tatmin edici bir RPG ilerleme ağacıyla gizemli yıldız bilinci hareketi tarafından yönlendirilebilir.

Geliştirilmiş Buhar Sürümü - bu orijinal mobil hit, büyük ölçüde geliştirilmiş yüksek çözünürlüklü görseller ve diğer iyileştirmeler paketi ile PC ve Mac'e gelmiştir.

Rafineri başarısız olduğunda, ölen yüzlerce madenciye değildi. O günden itibaren, koloni de ölüyordu.

Kolonistler, daha iyi bir yaşam vaadi için yüzlerce ışık yılını gezmişti, ancak mineral birikintileri ile tükenmiş ve rafineri tahsis edildi, yeni provizyonun can sıkıcısı yavaş yavaş boşaltıldı.

Bir on yıl sonra, zengin azı, artık parlayan lüks bir starliner üzerinde dünyaya geri dönmeye hazırlanıyor ve birçok arkasında kalan kütle protestolarına yol açıyor. Koloni tüm koloni, kızgınlık ve çaresizliğin bir podkekeg haline geldi ve birileri bir maç vurmak üzere ...

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü (32 veya 64 bit) İşlemci: 2.4GHz Intel Core 2 Duo veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM ile video kartı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü (64 bit) İşlemci: 2.66GHz Intel Core i7 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 9000 Series / ATI Radeon HD 3000 Serisi veya daha büyük Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ