Time Hacker Full İndir Oyun indir

zaman hacker full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Time Hacker, yaratıcı yeteneğinizin sizi seviyelerden geçiren şeyin olduğu bir bağımlılık vr oyunudur. Tek silahın zamanın durdurma gücüdür. Bu, Marvel'in ... gibi anlamına gelir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Joy Way

Publisher: Joy Way

sürüm tarihi: 16 Eki, 2020

tür: vr, eylem, atıcı, macera, simülasyon, gündelik, bulmaca

Olağandışı bir güçle olası bir kahraman

Akıllı ve güçlü robotların geliştirilme aşamasındığı bir laboratuvarda, bir arıza aniden meydana gelir. Bu, görünüşte zararsız makineleri kötü kötülük ajanlarına dönüştürür. Ama gizli bir silahın var: anlık zamanı durdurma yeteneği. Küçük, kritik değişiklikler yapmak için değerli saniyelerinizi kullanın, daha sonra, normal zaman akışı restore edildiğinde, komik kaosun ortaya çıktığında izleyin.

bir manipülasyon tanrısı

Robotların "mülkiyetini" al, sonra onları yok etmek için manipüle et. Bu kötülük makinelerinin sonuncusunun her sonuncusunun dinlenmesi durumunda, sahnede zeki değişiklikleri de yapmanız gerekir.

Glorious "Yıkım Zinciri" oluşturun

Sürükleyici VR ortamını keşfedin, ardından "Sonuçları" tatmin edici hale getirecek olan "Booby Tuzakları" kurun. Yanıcı varilleri ve patlayıcı silindirleri havaya uçurun. Zincirleri kırmak, rehineleri kurtarmak, çekimleri atlatmak, arabaların ve vinçlerin yönünü değiştirin, dinamit, şok edici ve daha fazlasını yapın. Tüm robotları olsa da, çünkü eğer yapmazsanız, ölü olan kişi olacaksınız.

sapkın bir zihni eğitin

Saat Hacker şu anda 40'tan fazla heyecan verici düzeyde farklı zorluklara sahiptir. Yeteneklerinizi oluşturmak ve temel kontrolleri öğrenmek için kolay seviyelerden geçin. İlerledikçe daha zor seviyelerin kilidini açın. En zor seviyeleri tamamlamak için, bir dizi görkemli imha dizisini dikkatlice artırmanız gerekir. Bunu yapmak için, hem kontrollerin hem de keskin (hem de sapkın) zihin de ihtiyacınız olacak.

Sandbox modu

Hacker ayrıca, botları, arabaları, patlayıcıları ve diğer eşyaları isteyebileceğiniz "Sandbox modu" ile birlikte gelir. Burada, gökyüzü yaratıcı yıkımınızdaki sınırı.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD RADEON R9 290 veya daha büyük

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ