Tin Hearts Full İndir Oyun indir

teneke kalpler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. TIN Hearts - Bu büyülü oyuncak dolgulu dünyayla güvenliğe teneke askerlerin takımlarını kılavuzdur. Heartfelt hikayesi ile güzel bir VR puzzle oyunu. Askerlere rehberlik ediyor musun ya da ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rogue Sun

Publisher: Rogue Sun

sürüm tarihi: 8 Kas, 2018

tür: vr

Bu büyülü oyuncak dolgulu dünyayla güvenliğe teneke askerin takımlarını kılavuzdur. Heartfelt hikayesi ile güzel bir VR puzzle oyunu. Askerlere rehberlik ediyor musun yoksa seni yönlendiriyorlar mı?

Sihir ve güzellik dolu bir dünyaya girerken bir oyuncak mağazasında bir çocuk gibi hissedin. Kendinizi, sıcak, huzurlu bir teneke kalp dünyası ise, zamanınızı bulmacalarla çalışmak ve oyunun unutulmaz film müziğinin tadını çıkarın. Oyunun kendisine odaklanmadığında bile zaman geçirmek isteyeceğiniz bir dünya inşa etmeyi zorladık.

Oyuncak bloklardan davullara kadar dünyadaki nesneleri kontrol etmek için güçlerin kilidini açın. Mütevazi başlangıçlarından yakında bu gizemli dünyanın ustası olacaksınız. Korkusuz teneke askerlerinizin izlemesi için çıkış yollarına yollar oluştururken nesneleri ilginç yollarla bağlayın!

Burası nedir ve bu insanlar zaman zaman bakışlarını yakaladığınız kimler? Bu bulmaca oyun dünyasının kumaşına ustaca dokunmuş bir maceraya başlayın. İpuçları her yerde ve eğer onları ararsanız, oyunun kendisinin dünyasının ötesinde rezonansayı hedefleyen duygusal, insan masalı ile ödüllendirileceksiniz.

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya üstü, Windows 10 İşlemci: CPU: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 Eşdeğeri veya Daha İyi Depolama: 7 GB mevcut alan Ses kartı: n / a Ek notlar: Yalnızca VR

Önerilen: DirectX: Sürüm 12
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ