Tiny and Big: Grandpa’s Leftovers Full İndir Oyun indir

Tiny ve büyük: Büyükbabamın artıkları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tiny ve Büyük: Büyükbabanın artıkları - En sevilen mülkiyetini geri kazanmaya çalışan Nerdy Inventor olan Tiny, Nerdy Enventor - Büyükbaba'nın külotlarını!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Black Pants Studio

Publisher: Black Pants Studio

sürüm tarihi: 19 Haz 2012

tür: bulmaca, macera, eylem

Tiny & amp; BÜYÜK, komik tarz atlama ve dilim platformu, sizin iradeninizde bütün bir dünyayı şekillendirme yeteneğini sunar! Sen en sevilen mülkiyetini geri almaya çalışan inek bir mucit: Büyükbaba'nın beyazı, ince kaburga külot! Terk edilmiş bir çöle yolculuğunda gizemli yaratıklarla tanışacak, palyaçolar yok, bir taksi robotu ve kemeri düşmanı: büyük!

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Benzersiz çizilmiş görünüm - tüm el yapımı dokular, Primo Hatch Gölgeleme ve dinamik ses kelimeleri sizi doğru bir grafik romanı içine sokar! Yaratıcı Jump 'N' Dilim Oyunu - Bütün dünyayı dilimlemek için boğuşma ipi, roket bilimi ve lazer cerrahisini kullanın, tüm engelleri kendi yolunuzda üstesinden gelin. Sınırsız Dilimleme Özgürlüğü ve Eşsiz Sandbox Oynamanın keyfini çıkarın! Yaşam fiziğinden daha iyi - Güzel, çok çekirdekli simüle edilmiş sanat eserlerine ayrılmak üzere inşa edilen tamamen yıkılabilir, sürükleyici bir ortamda inanılır fizik yaşayın! Karakter odaklı hikaye çizgisi - tuhaf ve komik bir hikayeye tezahüratta boğulmuş olan küçük ve mizahi bir hikaye izleyin: Büyükbabanın külotlarını geri almak, gereği gerekli. Büyük, eski kemer düşmanını süreçte yen! Indie Music dolu kovalar - Zor bilinen ama gerçek indie bantlarından 15'den fazla şarkı toplayın. Yeraltından yeni şarkıları keşfedin ve arkadaşlarınıza gösterin!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Core 2 Duo / Athlon X2, en az 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: ATI Radeon 2400 veya daha iyi / Nvidia GeForce 8600 veya daha iyi Sabit Sürücü: 1500 MB HD Boşluk Ses: openal uyumlu Ek notlar: 3 düğme faresi veya Xbox 360 denetleyicisi önerilir. OpenGL sürücüleri gerektirir.

Önerilen: OS: Windows 7 Grafikler: ATI Radeon 2900 veya daha iyi / Nvidia GeForce 8800 veya daha iyi Ek notlar: 3 düğme faresi veya Xbox 360 denetleyicisi önerilir. OpenGL sürücüleri gerektirir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ