Tiny Guardians Full İndir (v1.1.5) Oyun indir

Tiny Guardians full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Tiny Guardians - Bir bükülme ile bu kule savunma oyununda küçük kahramanlar ile epik bir maceraya atılmaya hazırlanın! Lunalie'yi çeşitli düşmanlara karşı savunmak için benzersiz velileri toplayın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kurechii

Publisher: Kurechii

sürüm tarihi: 24 Mar, 2016

tür: strateji, macera, kule savunma

Kuleleri olmayan bir kule savunma oyunu

Bir twist ile bu kule savunma oyununda küçük kahramanlar ile epik bir maceraya başlamaya hazırlanın! Prizmanın vahşi doğasını yol açarken, Lunalie'yi çeşitli düşmanlara karşı savunmak için benzersiz velileri toplayın.

Düşman dalgalarına karşı savaşmak için farklı sınıf ve yükseltme kombinasyonlarını deneyin! Her açılan her sınıf, göz kamaştırıcı kart koleksiyonunuzu genişletir. Çeşitli güncellemeler ve birim sınıfları, farklı stratejilere izin verir, her deneyde farklı bir deneyim sağlar.

Özellikler:

geliştiriciler hakkında

Kurechii, sağlıklı bir yaratıcı zihinlerin sağlıklı bir karışımıyla beslenen Malezya tabanlı bağımsız bir oyun stüdyosudur. Dünyadaki oyuncular için çeşitli çeşitli unutulmaz oyunlar yaratmayı hedefliyoruz.

Daha fazla bilgi için, bizi bulun:

tinyguardians.com

Kurechii.com

twitter.com/kurechii

Anahtar fetürleri: Kule Savunma Kulesi olmayan, bu strateji türünü canlandırıyor. 12 Guardian sınıfları (her biri 4 yükseltilebilir seviye ile) mevcuttur. 40'tan fazla farklı düşman tipi. Onları yenmek için farklı stratejilerle gelin! Belirli düzeyde özel etkinliklerle birlikte heyecan verici ve benzersiz patron dövüşleri. Her seviyede, her biri üç zorluğa sahip bir hikaye ve meydan okuma modu vardır. Guardians'ı çağırmak için muhteşem resimli kartlar. Hepsini topla! Yukarıdakilerin tümü birçok strateji için izin verir! Tiny Guardians Resmi Sitesi: Geliştirici Sitesi: Twitter: Facebook: İletişim:

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni İşlemci: Çift Çekirdekli CPU Bellek: 1 GB RAM Depolama: 800 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ