Titan Souls: Digital Special Edition Full İndir Oyun indir

titan ruhları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Titan Ruhları - dünyamızın ve dünyadaki dünyanın ötesinde Titan Ruhları, tüm canlıların manevi kaynağı ve toplamı. Şimdi kalıntılar arasında dağıldı ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: asit sinir

Publisher: devolver digital

Çıkış tarihi: 14 Nis, 2015

tür: macera, eylem, gündelik, bulmaca, strateji

Dünyamızın ve dünyadaki dünyanın ötesinde Titan Ruhları, tüm canlıların manevi kaynağı ve toplamı. Şimdi kalıntılar arasında dağıldı ve bakımı ile suçlanan boşta Titans tarafından korunmuş, ancak tek bir okla silahlı bir kahraman, ancak tek bir ok bir kez daha Titan Soul'u gerçeği ve güç arayışında bir kez daha montajı.

COLOSSAL TITANS: Her biri kendi vahşi saldırıları ve gizli zayıflığı olan olağanüstü ve eşsiz Titans'ların antik kalıntılarını keşfedin. Canavarları öldürmek için arızalarını bulun ve sömürün ve içinde yatan ilkel gücü tüketin.

Basit Savaş: Yalnız okunuzu canavar titanlarınızı gevşetin ve başka bir kuvvetli grevi açmak için elinize geri dönün. Dash ve Titan'ın saldırılarından kaçın, ancak Titan Ruhlarında hem kaçınılmaz hem de bol olduğu için ölümden korkmayın.

Arcane sırları: Bu bölge sırları olmadan değildir. Uzun zamandır unutulmuş Titanlar gölgelerde gizlenir ve arazinin en uzak köşelerinde bulunurlar - onları bulun, onları yok edin ve buralarda yaşayan gücün gerçek kapsamını keşfetmek için ruhlarını kendiniz için alırsınız.

Titan Ruhları | Dijital Özel Baskı

Titan Souls Digital Special Edition, dijital sanat kitabı, dünya haritası, tam orijinal film müziği ve masaüstü arka planları içerir. Tüm dosyalar, Sabit sürücünüzdeki oyunun klasöründe bulunabilir.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8 İşlemci: 2.0 GHz i5 veya daha iyisi Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1GB Video Ram DirectX: Sürüm 10 Depolama: 400 MB Mevcut Alan Ek notlar: PlayStation 4 veya Xbox 360 Gamepad önerilir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ