Titanic: Adventure Out of Time Full İndir Oyun indir

Titanic: Zamanında macera full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Titanic: Zamanın dışına macera - entrika ve macera, Titanic, tarihteki en ünlü okyanus astarı gemide sizi bekliyor. Hayati bir misyonda bir İngiliz gizli ajan olarak, bu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cyberflix Incorporated

Publisher: Gte Entertainment, NightDive Studios

sürüm tarihi: 1 Oca, 1996

tür: macera, gündelik, simülasyon

Zamanın bir gemide tarihi değiştirmek için bir yarış ...

Entrika ve macera, Titanic, tarihteki en ünlü okyanus astarı gemide sizi bekliyor. Hayati bir misyonunda bir İngiliz gizli ajan olarak, dünyanın en lüks okyanus gemisini tüm orijinal ihtişamıyla keşfettikçe tarihin seyrini değiştirmek size kalmıştır.

Doomed okyanus astarının inanılmaz derecede ayrıntılı 3D rekonstrüksiyonunu gezin ve bu yüzyılın başından itibaren yüksek toplumla dirsekleri ovalayın, hepsi ipuçlarını ararken ve dünya tarihini değiştirebilecek zorlu bulmacaları çözmektedir.

Yol boyunca, geminin etrafında serbestçe hareket edebilir, Titanic'in güvertelerini, koridorlarını ve stateromlarını keşfedebilirsiniz - hepsi bu kadar mükemmel bir şekilde Kuzeydeki gerçek enkaz sitesindeki bilimsel bir keşif sırasında tarihçiler tarafından kullanılmak üzere seçildiler. Atlantik.

Sonra, 14 Nisan 1912 gecesi, zamana karşı bir yarışa giriyorsunuz. Hem seyirci hem de çok katmanlı bir drama katılımcısı, kendi hayatta kalma ve batan okyanus gemisinin son saatleri boyunca eylemlerinizdeki milyonlarca menteşe kaderiniz.

Anahtar fetürleri: Titanik'in doğru dijital rekonstrüksiyonu, Gezinmesi kolay, tamamen keşfedilebilir 3D ortamlar, Sürükleyici ve sıvı 360 derece gerçek zamanlı hareket, Karakterler eylemlerinizi hatırlayın ve buna göre davranın, Rehberli Tur Seçeneği - Titanic'i keşfedin ve Gemi hakkında her şeyi öğrenin!

Minimum: OS: Windows 95 veya Windows 3.1 İşlemci: 486/66 veya daha hızlı işlemci Bellek: 8 MB RAM Grafik: Süper VGA ekran kartı ve renk monitörü Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: 100% Windows uyumlu ses kartı

Önerilen: İşlemci: Pentium Bellek: 16 MB RAM
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
38
TELİF HAKKI İHLALİ