To Trust an Incubus Full İndir Oyun indir

Incubus Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir incubus'a güvenmek için - Temp işçisi Kenta, başka bir boyuttan dört Seksi incubus uzaylısı olan bir laboratuvarda sıkışmıştır! Sadece yetişkinler için bir eşcinsel bilim kurgu Yaoi / Bara Dating Sim!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Yamila Abraham, Vivichibi, Steve Nunez, Studio Kosen, Le Perruge, Elle Rei, Shinigamikitty, Fairfaxleaseee

Publisher: y basın oyunları

sürüm tarihi: 22 Kas, 2018

tür: çıplaklık, görsel roman, simülasyon

Temp işçisi KENTA, başka bir boyuttan dört seksi incubi ile bir laboratuvarda kilitlenir! Sadece yetişkinler için bir eşcinsel bilim kurgu Yaoi / Bara Dating Sim!

Bir sıcaklık işçisi olan KENTA, karantinada dört misirli incubi uzaylısı tutan bir laboratuvarda bir iş bulur. Profesör Raiden'ın, Japonya'yı onlardan önce ziyaret eden diğer birkaç varlıklar gibi abartılı portaldan geldiler.

Geçmişe özgü ziyaretçiler, bu kişiler gibi görünen uzaylılar hakkında Profesör Raiden'i uyardı. Bunu yağmalamak için dünyayı izleyen ravagers olabilirler.

Laboratuar için çalışan üst dilbilimci, incubi ile zar zor iletişim kurabilir. Dillerini öğrenmek için biriyle bağlamaları gerektiğini düşündü.

KENTA, incubi ile bağlanacak biri olacak mı? Ve eğer öyleyse, kötü ravagers ya da başka bir benign yarışı olup olmadığını anlayabilecek mi?

Anahtar fetürleri: 150.000'den fazla kelimeyle dinamik, hikaye odaklı bir tanışma Dört rota, 35 sonlandırma, 50 buhar başarısı 24 Orijinal Müzik İzleri En iyi anime ve oyun ses aktörlerinden tam ses Twozom ve üçlü romantizm seçenekleri Tüm karakterler çok yönlü 200'den fazla muhteşem CGS Üç benzersiz mini oyun Karmaşık bir 'seçeneklerin meselesi' istatistikleri sistemi

Minimum: OS: Windows XP Sistem Paketi 1 İşlemci: 1GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu kart Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ