Toby: The Secret Mine Full İndir Oyun indir

Oyun / 21 Ekim 2015

toby: Gizli mayın full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Toby: Gizli Mine - Limbo ve Badland gibi oyunlardan ilham alan zorlu bir bulmaca platformu ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lukas navratil

Publisher: lukas navratil

sürüm tarihi: 20 Eki, 2015

tür: macera, bulmaca, rahat, eylem, korku

Toby: gizli madeni

Limbo ve Badland gibi oyunlardan ilham alan zorlu bir bulmaca platformu.

Dağlarda küçük bir köyde huzurlu bir yaşam tarzı bozukluğa atıldı. Birisi, sakinlerinin çoğunu kaçırdı. Birkaç cesur kalbi arkadaşlarını kurtarmaya çalıştı ama hiçbiri geri dönmedi. Küçük Toby, sadece oturup beklemek istemiyordu, bu yüzden onları kendinden bulmaya karar verdi. Yakın derin ormana gitti ama yakında bunun büyük bir maceranın sadece bir başlangıcı olduğunu fark etti.

Tehlikeli durumlarla, düşmanlar ve zorlu bulmacalarla dolu karanlık ve ürpertici bir dünyada bir Eerie macerasında Toby ile gidin.

Özellikler:

Gölgelerde kaybolun ve yolunuzu bulursunuz.

Anahtar fetürleri: Çeşitli güzel el yapımı ortamlar ve harika görsel efektler Çok farklı bulmacalar Birçok tehlikeli ve zorlu tuzaklar ve düşmanlar Denetleyici desteği Eğlenceli saatlerce

Minimum: OS: 7 veya daha sonra kazan İşlemci: Intel Core I3 veya daha iyisi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 800 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ