ToeJam & Earl: Back in the Groove! Full İndir (v09.02.2021) Oyun indir

toejam & amp; Earl: Groove'da geri! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. TOEJAM & AMP; Earl: Groove'da geri! - TOEJAM & AMP; Earl: Groove'da geri! Bir ton funky taze ile klasik konsol oyunlarının en iyi özelliklerinden bir pathash-up ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Humanature Studios

Publisher: Humanature Studios

sürüm tarihi: 28 Şub, 2019

tür: macera, gündelik

Toejam ve Earl, Toejam & Amp'te dünyaya geri inmiştir; Earl: Groove'da geri dönün!, Eski Skool Hip-Hop ve Reçel ile 191 Klasik'e müthiş gerileme ile dolu olan funky taze haydut benzeri bir macera. Orijinal Funk Lord (ve CO-Creator) Greg Johnson, Toejam'ın ve Earl Fanlarının beklediği sexel ile dümende geri döndü!

İkonik '90'lar ikilisi, bu Wack Planet "Dünya" nı gezmelerine yardımcı olmak ve tüm kayıp parçaları Rapmaster roketine almalarına yardımcı olmak için oluklara geri döndü. KO-OP PLAY için, sürekli değişen ve öngörülemeyen bir dünyayla yolunuzu yaparken gizli yerleri, gizli hediyeleri ve yeni arkadaşları keşfetmek için takım hazırlayın! Belki Toejam ve Earl, Rapmaster roketini yine aralıksız bir joyride üzerinde almamış olmamalı, ancak muhtemelen iyi bir nedeni var. Sağ.

toejam & amp; Earl: Groove'da geri! Bir ton taze iyileştirme ile klasik konsol oyunlarının en iyi özelliklerinin bir püresidir. Bazı evleri yakalayın ve FunkOtron'a bir kez daha geri dönüşüne yardım ettiğiniz için funky nostaljisinin bir patlaması için hazırlanın.

Anahtar fetürleri: Toejam ve Earl nihai çok oyunculu oyundur! Homeie çıkmasına yardımcı olmak için çok sayıda yeni özellik ve hediye ... ya da um ... Eğer senin işin bu değilse. Her biri Toejam ve Earl gibi tanıdık yüzler ve bazı eski ve yeni arkadaşlar dahil olmak üzere benzersiz oyun stillerine sahip 9 oynanabilir karakter! Unutulmaz remixler ve müzikal funkmeister Cody Wright tarafından gerçekleştirilen yeni funky taze basles dahil 30'dan fazla Groovy Tunes'u keşfedin. Tüm gizli güzellikler-yeni hediyeler, elektrikli şapkalar, karakterler, seviyeler ve daha fazlası kilidini açmak için emrinizdeki her şeyi kullanın. Sadece unutmayın, bazı şeyler biraz ... tahmin edilemez olabilir. Söyleme, seni uyarmadı! Klasik ritim eşleşen mini oyundaki karakterinizi veya freestyle müthiş vuruşlarını açmak için köprü bölgesine geri dönün. 50'den fazla toprak ve 60'tan fazla güçlü hediyeler, sürekli değişen bir çılgın dünyaya paketlenen tüm reçel, bunu en eksiksiz TOEJAM & AMP; Henüz Earl deneyimi!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, Windows 10 İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUS) @ 2.5GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE 9800 GT 1GB / AMD RADEON HD 4870 1GB DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: evet

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
93
TELİF HAKKI İHLALİ