Tokyo Xanadu eX+ Full İndir Oyun indir

TOKYO XANADU EX + full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. TOKYO XANADU EX +; The Genre, Nihon Falcom'un ustalarından büyük bir eylem rpg! Lise Öğrencisi Kou Tokisaka, Eclipse olarak bilinen kabus alanıyla karşılaştığında ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nihon Falcom

Publisher: Aksys Games

sürüm tarihi: 8 Aralık, 2017

tür: rpg, anime, eylem

TOKYO XANADU EX +; The Genre, Nihon Falcom'un ustalarından büyük bir eylem rpg! Lise öğrencisi Kou Tokisaka, Eclipse olarak bilinen kabus alemiyle karşılaştığında, dünyası sonsuza dek değişti.

Tokyo Xanadu'nun bu kesin versiyonunda, oyunu 60 fps'de yeni senaryolar, yeni oynanabilir karakterler, yeni modlar ve daha fazlası ile birlikte deneyimleyin!

Temel özellikler

40+ saat aksiyon RPG Oyunu!

Morimiya City ve Nightmarish Canavarlarının Savaş Hordes aracılığıyla arayışı!

cesur bir yeni dünyayı keşfedin

Morimiya şehrinin geniş cityscape gezinirken karakterlerle, ilişkiler kurmak ve molding ittifakları kurmak. Ekipmanınızı yükseltin, zindanlarda mini oyunlar oynayın ve tren yapın!

Yeni senaryolar!

Ana hikayede tasvir edilmedi Wielders'ın eşsiz masallarının tadını çıkarın. Oyunu tamamladıktan sonra, tüm yeni bir arayışa erişin ve macerayı taşıyın!

Yeni oynanabilir karakterler, yeni canavarlar, zindanlar ve patronlar!

gizemli şövalye, beyaz örtüsü olarak oynayın. Brandish Rakipsiz Gücü ve Vile Canavarları ve Vicious Patronları Almak için Işık Güçleri! Ayrıca, yeni zindanlar şiddetli yeni canavar tipleri ve savaşa dev patronlarla dolu!

Yeni modlar: "zaman saldırısı" ve "patron acele"

Zaman saldırısında, ana hikayede olabildiğince çabuk görünen çeşitli patronları yen. Patron Acele Modunda, her bir patronu diğerinden birinden savaşabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7 (64-bit) İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz veya karşılaştırılabilir Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 650 veya karşılaştırılabilir Ses kartı: Windows uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
46
TELİF HAKKI İHLALİ