Tomb Drums VR Full İndir Oyun indir

Türbeli Davullar VR Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tomb davulları VR rahat bir oyundur.

Tomb davulları VR PC oyunu genel bakış:

Tomb Davulları VR, Chroma Corsa tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmaktadır. 19 Eylül 2017'de piyasaya sürüldü.

Tomb U00e9 davulları VR, müzik odası alet ailesinin bir parçasıdır. Doğru hissi ve ultra düşük gecikmeli latansı birleştiren bu kitleri birleştirin ve harika hissediyorum. İnce, Ludwig, Sabian, Zildjian, DW ve Gretsch'den dikkatlice taranmış davul ve ziller oynayabilirsiniz. Ayrıca stüdyoda ve bir uygulama odasında sahnede olmak için rahat olabilirsiniz. Cherry Bar'da, Dünyadaki En İyi Rock ve Roll Bar'da oynayın ve Bakeouse Studio, Elvis Costello, Aracı ve Nick Mağarası'nın favori bir prova odası.

Tomb u00e9 davulları geniş bir yelpazedeki eklemlemeleri destekler. Hi-Hat üzerine çapraz çubuk isabet, jant çekimleri, ipucu ve şaft hitlerini oynayabilirsiniz, cymbals boğulabilir ve tüm hız duyarlıdır.

MIDI çıkışı ve DAW entegrasyonu arıyorsanız, bu özellikler ve daha fazlası için müzik odasına kadar hareket ediyorsunuz.

Lütfen his ve duyarlılık hakkında iyi bir fikir edinmek için demo sürümünü deneyin. Demoda, bir şampanya ışıltı Gretsch Broadkaster kitine erişiminiz var ve tam sürüm size daha fazla kit ve mekana erişim sağlar. Kick'i kullanmak için, bir tür mikrofon, kulaklıklar veya davul tetikleyicisi yapabilirsiniz. Bir ses arayüzü ve yerel ASIO sürücüleri, iyi gecikme ve hisler için şiddetle tavsiye edilir.

Tomb davulları nasıl yüklenir VR Full indir:

1. Bedava İndir Tomb Davul VR PC Oyunu Burada:

(Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

• Bağlantı Mega.co.nz:

• link openload.co:

• Link Kumpulbagi:
Yükleme ...

• Link Upfile:

• Bağlantı bağlantısı GO4UP (Çoklu Bağlantılar):

• Link yüklendi:

• link filescdn:

• Link Uptobox:

• linkle Google Drive:

(Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

2. Ekstrakt.
3. Crack Tomb Davulları VR.
4. Oyun Oyunu.
5. Eğlenin ^^.

(nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleri nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız, bana etikette sorabilirsiniz)
(İndirme bağlantıları bozulursa, yeniden talep etmelisiniz. - etikette yükleme) Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Tomb Davullar VR full ücretsiz indir PC'de:

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

tomb davulları için sistem gereksinimi VR bedava indir:

Minimum: OS: Windows 7 64bit İşlemci: Intel I5-4590 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1000 MB Mevcut alan Ses kartı: Asio önerilir Ek notlar: HTC VIVE / Oculus Touch / Steam VR Gerekli. Devam edebileceğiniz bir mikrofon, stomp kutusu veya davul tetiği tekme için kesinlikle tavsiye edilir.

Önerilen: OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel I7 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 980 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1000 MB Mevcut alan Ses kartı: Asio önerilir, RME veya benzeri. Ek notlar: HTC VIVE / Oculus Touch / Steam VR Gerekli. Trigger Krigg veya Yamaha KP65 gibi iyi bir tekme tetiği harika bir ektir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ