Tomb Raider: Legend Full İndir Oyun indir

Tomb Raider: Legend Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tomb Raider: Efsane - Lara Croft, dünyayı uzaktan, egzotik yerlere giderken, tarihin en büyük eserlerinden birini arayarak, bu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Crystal Dynamics

Publisher: Square enix

Çıkış tarihi: 7 Nis, 2006

tür: macera, eylem, bulmaca, atıcı

Lara Croft'a, Lara'nın gizemli geçmişinden istenmeyen rakamları ortaya çıkaran en büyük eserlerinden birini arayarak dünyayı uzaktan, egzotik yerlere giderken bir keşif yolunu izleyin. Guns yanan silahlarla, Lara, zorlu bulmacalar ve ölümcül tuzaklar ile şiddeti buldukları geniş, hain mezarları keşfetmek için atletik yeteneğini ve entelektüel witlerini kullanmalıdır. Tomb Raider'de adrenalin yakıtlı bir macera yaşayın: Efsane!

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Klini Croft, Classic Tomb Raider serisinin Lara Croft, eleştirel olarak beğenilen çift tabanca kullanışlı kahraman olarak seyahat edin. Mezarları keşfedin ve yaşayan nefes almayı keşfedin, Lara'nın geçmişinin sırlarına hitap eden antik alemleri kaybetti. Fizik, su ve yangın sistemleri, Lara'nın dünyasının tehlikeli ortamlarını yaşıyor, yeni ölümcül zorluklar ve engeller yaratıyor. Sezgisel ve sıvı kontrol sistemi, herhangi bir engelin ve dinamik yüzeylerle etkileşimin kesintisiz kullanılmasını sağlar. Hedeflerinize ulaşmak için yeni silahlar, iletişim cihazlarının, boğuşan bir kancayı ve diğer araçların bir arsenalini kullanın. Eski mezarları, haciz ormanlarını, karlı dağ aralıklarını ve daha fazlasını keşfedin!

Minimum: Microsoft Windows 2000, XP, Pentium 3 1.0GHz veya Athlon XP Eşdeğeri, 256MB RAM,% 100 DirectX 9.0c-TNL (GeForce 3Ti / Radeon 9 Serisi) ile 64 MB 3D Hızlandırılmış Kart, Microsoft Windows 2000 / XP uyumlu ses kartı ( % 100 DirectX 9.0c-uyumlu), 9.9GB boş disk alanı,% 100 Windows 2000 / XP uyumlu fare ve klavye

Önerilen: Pentium 4 2.0GHz veya Athlon XP eşdeğeri, 512MB RAM,% 100 DirectX 9.0C-uyumlu 256MB 3D Hızlandırılmış Kart (NVIDIA GeForce 5900 / ATI 9800XT), Microsoft Windows 2000 / XP Uyumlu Ses Kartı (% 100 DirectX 9.0c-uyumlu), 9.9 GB Boş Disk Boşluk: Pentium 4 3.0Ghz veya Athlon XP / 64bit Eşdeğeri, 1GB RAM,% 100 DirectX 9.0C -Compatible 512 MB 3D Hızlandırılmış Kart (NVIDIA GeForce 7800 / ATI X-1800)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ