Tombé Drums VR Full İndir Oyun indir

Tombé davulları vr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tombé Davul VR, müzik odası araç ailesinin bir parçasıdır. Doğru hissi ve ultra düşük gecikmeli latansı birleştirerek bu kitleri ses ve hissediyorum.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Chroma CODA

Publisher: Chroma CODA

sürüm tarihi: 19 Eylül, 2017

tür: casual, vr

Tombé davulları VR, müzik odası alet ailesinin bir parçasıdır. Doğru hissi ve ultra düşük gecikmeli latansı birleştiren bu kitleri birleştirin ve harika hissediyorum. İnce, Ludwig, Sabian, Zildjian, DW ve Gretsch'den dikkatlice taranmış davul ve ziller oynayabilirsiniz. Ayrıca stüdyoda ve bir uygulama odasında sahnede olmak için rahat olabilirsiniz. Cherry Bar'da, Dünyadaki En İyi Rock ve Roll Bar'da oynayın ve Bakeouse Studio, Elvis Costello, Aracı ve Nick Mağarası'nın favori bir prova odası.

Tombé Drums, geniş bir yelpazedeki eklemleri destekler. Hi-Hat üzerine çapraz çubuk isabet, jant çekimleri, ipucu ve şaft hitlerini oynayabilirsiniz, cymbals boğulabilir ve tüm hız duyarlıdır.

MIDI çıkışı ve DAW entegrasyonu arıyorsanız, bu özellikler ve daha fazlası için müzik odasına kadar hareket ediyorsunuz.

Lütfen his ve duyarlılık hakkında iyi bir fikir edinmek için demo sürümünü deneyin. Demoda, bir şampanya ışıltı Gretsch Broadkaster kitine erişiminiz var ve tam sürüm size daha fazla kit ve mekana erişim sağlar. Kick'i kullanmak için, bir tür mikrofon, kulaklıklar veya davul tetikleyicisi yapabilirsiniz. Bir ses arayüzü ve yerel ASIO sürücüleri, iyi gecikme ve hisler için şiddetle tavsiye edilir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64bit İşlemci: Intel i5-4590 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1000 MB Mevcut alan Ses kartı: Asio önerilir Ek notlar: HTC VIVE / Oculus Touch / Steam VR Gerekli. Devam edebileceğiniz bir mikrofon, stomp kutusu veya davul tetiği tekme için kesinlikle tavsiye edilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel I7 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 980 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1000 MB Mevcut alan Ses kartı: Asio önerilir, RME veya benzeri. Ek notlar: HTC VIVE / Oculus Touch / Steam VR Gerekli. Trigger Krigg veya Yamaha KP65 gibi iyi bir tekme tetiği harika bir ektir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
38
TELİF HAKKI İHLALİ