Tooki Full İndir Oyun indir

gooks full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. TOUTI - EON'larda en eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bulmaca oyunu! Tooki itme, tekme, tekme ve 5 eşsiz ve güzel dünyada yolunu patlatmasına yardım edin. 125 zorlu bulmacayı çözer ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rhino Games Ireland

Publisher: Rhino Games Ireland

sürüm tarihi: 15 Aralık, 2017

tür: gündelik, strateji, eylem, macera, bulmaca

Goxi'nin evrenine hoş geldiniz

Goxi, birkaç havuçlu bira sahip olmayı ve video oyunları oynamayı seven oldukça ortalama bir adam türüdür. Maviden Dışında TV'den bir tehlike çağrısı alır, Alenna'dan gelişmiş bir uzaylı tavşan, bir Luna üssünde hapsolmuş ve çok büyük yerçekiminden kaçmak için yeterince Carrotonium toplamak için yardımın yardımı gerekir.

TOUTI CRAVE olup olmadığı ya da sadece kendi kişisel güvenliği için toplam bir arıza var mı? Önce kafa önce gizemli portala dalıyor; onu süper bağımlılık yaratan ve zorlu bir maceraya sokmak.

TOUTI, 5 eşsiz ve güzel dünyalarda 125 bulmacayı çözmek zorunda kalacak. Her dünya kendi engel ve tehlike kümesini getiriyor. Kabul etmelerine yardımcı olacak, vuruş, tekmelemek ve yeterince karotonyum toplamak ve Alenna'yı kurtarmak için onları geçerken patlatmanız gerekecek.

Gopu, onun macerasında ona yardım eden yol boyunca bulacak ve kazanacak olan perks var; Perks için herhangi bir zamanda değiş tokuş edilebilecek başarıları ve Paskalya yumurtaları için "TOUTI KOŞULLARI" toplar. (Uygulama alımlarında yoktur).

Anahtar fetürleri: Büyük tekrarlanabilirlik ile bağımlılık, eğlenceli ve ödüllendirici bir oyun. Keşfetmek için 5 benzersiz ve güzel dünya. Her bir çevre yeni tehlikeler ve kendi zorluklar kümesi sunar. Dengeli bir öğrenme eğrisi ile 125 bulmacalar. Bonus bulmacaları tonsuz perks ile ulaşmak zor. Her bulmaca için yüzlerce olası çözüm. Liderlik tabloları, böylece hangi çözümün en hızlı ve en iyisini kanıtlayabilirsiniz. 50 Buhar başarısı. Oyun Perks'te kazanılabilir: bombalar, altın saatler, ekstra klonlar ve süper geri sargılar. Hiçbir zaman uygulama alımlarında yok! Perks satın almak için tüm belirteçler iyi oyun ve Paskalya yumurtalarıdan kazanılır. Besteci Stephen Lu ve Besteciler Derek ve Brandon FiChter'dan fantastik müzik. Güzel bir hikaye çizgisi ile sevimli karakterler.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64bit İşlemci: Çift Çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: Ses Blaster uyumlu Ek notlar: makul beyin kapasitesi

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64bit ve üstü İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 8 GB RAM Grafikler: 2GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: Ses Blaster uyumlu Ek notlar: toplam brainac
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ