Torn Full İndir Oyun indir

Yırtılmış full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yırtık karanlık bir bilim kurgu gizemidir. 64 yıldır eksantrik bir bilim adamı olan Dr. Lawrence Talbot'un terk ettiğini keşfedin. Etkinleştirmek için yerçekimi aracını kullanın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: aspyr

Publisher: aspyr

sürüm tarihi: 28 Ağu, 2018

tür: macera, vr, bulmaca

Yırtık, VR için inşa edilmiş karanlık bir bilim kurgu gizemidir.

unutulmuş bir ormanda derin, video Blogger Katherine Patterson, terk edilmiş bir konak, garip makinelerle ve rahatsız edici deneylerle doludur. Bu, 64 yıldan fazla bir süre önce kaybolan ünlü Dr. Lawrence Talbot'un evidir. Bu, Patterson'ın kariyerinin hikayesi olabilir, milyonlarca ... Fakat Dr. Talbot'u şahsen tanıştığında - hala hayatta, başka bir boyutta hapsolmuş ve vücudunu kaçırdığında - Patterson yanlış olduğunu fark eder. Bu bir ömür boyu hikayesidir.

Yırtık bir anlatı puzzle oyunu olarak açılır Talbot, konağını hayata geçiren gizemli makineleri yeniden etkinleştirir. Sonra, Talbot hakkındaki gerçeği yavaşça ortaya çıkarırken ve "paralel" dediği yeni boyutu yavaşça ortaya çıkarırken karanlık, karakter odaklı bir hikayeye dönüşür. Gördüğünüz her şeyi hatırlayın, Talbot'un dünyasında, gerçek aklın icadından başka bir şey değildir.

MANSION - Çılgın, Bedensiz bir fizikçinin bulmacalar ve işlenmesiyle birlikte, Talbot'un Mansion, Alacakaranlık Bölgesi ve Siyah Ayna gibi klasik bilim kurgu hayranları için inşa edilmiş bir sandbox VR turizm merkezidir.

Muhteşem vandalizm eylemleri - Dr. Talbot'un yerçekimi aracını, bir bileklik ile piyanoları fırlatmak için kullanın. Dev bir nesne kuleleri inşa edin ve Grand Moda'da çökmesini sağlayın.

Sinematik VR - NEILL GLACY (Stranglehold) ve Susan O'Connor (Tomb Raider, BioShock) tarafından yazılmıştır. Garry Schyman (BioShock, Orta Earth: Savaş Gölgesi) tarafından oluşturulan orijinal orkestra puanı.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: 3.3 GHz Intel I5-4590 veya 3.2 GHz AMD RYZEN 5 1400 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD Radeon R9 480 veya NVIDIA GeForce GTX 1060 Depolama: 12 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ