Torn Tales Full İndir Oyun indir

yırtık masallar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yırtık Tales - Folklorun yırtık sayfalarını tamir etme arayışlarına 3 kahraman partinize liderlik eder. Kötülük, sevdiğin hikayeleri yok etti. Canavarları kesmek ve düşmanları kesmek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: TwistPlay

Yayıncı: soğutulmuş fare

sürüm tarihi: 17 Oca, 2017

tür: macera, rpg

Folklorun yırtık sayfalarını onarma arayışlarına göre 3 kahraman partinize liderlik edin. Kötülük, sevdiğin hikayeleri yok etti. Bu gerçek zamanlı kadroya göre yırtık masallar boyunca canavarlar ve kesik düşmanları kesmek.

Robin Hood, Snow White ve Dr Jekyll & Amp'un güçlerini kullanacaksınız; Bay Hyde, kötü kitap yazıcısı tarafından toplanan karanlık manzarada bir arada savaşırlar. Seni durdurmak için efsanevi toprakların karşısındaki düşmanları bağladı, bu yüzden beklenmedik bir şey için hazır olun.

Karakterlerinizi yükseltmek için zengin bir yetenek ağacı uygulayın. Ekibinizin toplam mücadele potansiyelini en üst düzeye çıkaran yükler seçin. Savaşta savaşta kurşun karakteri takas daha zordur. Lore ve Amp topraklarını keşfedin; Fable, Geppetto'nun Altın Yüzüğü'nden Ahab'ın Fury Muska'ya kadar geniş bir varyasyon dizisi ile loot toplama.

Becerilerinizi geliştirin ve sonsuz Arena modunda yeni yetenek kombinasyonlarını deneyin. Dünyadaki en iyi oyuncularla global lider tablolarıyla nasıl karşılaştırdığınızı görün.

Gerçek Zamanlı Squad tabanlı RPG - farklı henüz tamamlayıcı becerilerle üç kahraman partisine yönlendirin.

Klasik Halk Masallarının Yırtık Peyzajında ​​- Kötülüklerin onları bildiğimiz gibi fantezi dünyalarını enfekte ettiği yer.

Derin Beceri Ağacı - Hyde'nin deliliği veya kar beyazının zehirli elması gibi her karakterin benzersiz yeteneklerini açın ve yükseltin.

Yağma - Becerilerinizi / yeteneklerinizi benzersiz kombinasyonlarla artıracak binlerce olası eser.

Karakter takası tamircisi - Taktiklerinizi farklı stratejiler ve yetenekler için savaşınızı değiştirin.

5 benzersiz alemler - Masallardan çalınan alemleri ziyaret edin ve dünyaya benzersiz çeşitli canavarlarla savaşın. Sonuna ulaşın ve bu kadar iyi bildiğiniz patronları yen.

Arena modu - engin bir canavar ve düşman dizisi ile sonsuz durmayan savaşlar.

Global Leaderboards - En uzun süre dayanabileceğini görmek için Arena modunda dünyadaki oyuncularla yarışın.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core i5 4. nesil veya üstü Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GT 720 / Intel Iris 5100 veya daha iyi Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
64
TELİF HAKKI İHLALİ