Trackmania United Forever Star Edition Full İndir Oyun indir

Trackmania United Forever Star Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Trackmania United Forever Star Edition - Trackmania şimdiye kadarki en eğlenceli araba yarışı oyunudur. Milyonlarca oyuncu tek veya çok oyunculu modlarda oynar. Trackmania United ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nadeo

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 16 Nis, 2008

tür: yarış

Trackmania, şimdiye kadarki en eğlenceli araba yarışı oyunudur. Milyonlarca oyuncu tek veya çok oyunculu modlarda oynar. Trackmania United sonsuza dek, sunduğu sayısız ekleme ve yenilikler sayesinde Nihai Trackmania Edition. Bu sürüm, dizinin tüm ortamlarını bir araya getirir ve 4 farklı mod ve 420 kademeli zor raylar dahil olmak üzere büyük, zenginleştirilmiş tek oyunculu bir kampanyayla gelir.

Bugünün en muhteşem pistlerinde akıl üfleme hızında sürün. Yükselen atlar, döngüler, saç tokası virajları, turbo artışlar, parça kırıcılar, raylar ve rampalar ... Her parça, tek ve çok oyunculu modlarda sansasyonel oyun sunan yeni ve yoğun bir deneyim sunar.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: 420 Muhteşem Olarak 420 Muhteşem Olarak 420 Muhteşem Olarak Muhteşem Pisti. 7 Trackmania ortamında farklı oyun ve sürüş deneyimlerini sunan 7 araç türü - hangisi Stadyumu, ücretsiz oyun, Trackmania Milletleri ile uyumludur. Solo ve takım tabanlı çok oyunculu modlar. Trackmania sunucularında milyonlarca oyuncu çevrimiçi olarak katılın. Üç tarihi ortam için muhteşem bir grafik güncellemesi (çöl, kar ve ralli. Tüm özelleştirmelerinizi rakiplerinizle (değiştirilmiş araçlar, avatar ...) göstermek için entegre eşler arası paylaşım sistemi. Solo modunda madalya kazanarak veya Trackmania kreasyonlarınızı diğer oyuncularla (arabalar, deriler, izler, videolar ...) alarak "Copers", Trackmania oyuncularının sanal para birimi kazanın. Solo ve çok oyunculu resmi sıralamalar. Yalnız oyunda, büyük yarış için madalya kazanma ile birlikte, oyunun izlerinde en iyi zamanlarınızı kaydederek resmi sıralamaya katılabilirsiniz.

Minimum: Desteklenen OS: Windows 2000 / XP / XP-X64 / Vista İşlemci: Pentium IV 1.6GHz / Athlonxp 1600+ Grafikler: 3D hızlandırıcı 16 MB DirectX 9.0C uyumlu grafik kartı DirectX sürümü: DirectX 9.0c veya daha iyi Bellek: 256 MB (Vista ile 512 MB) Ses: 16 bit DirectX uyumlu ses kartı Sabit Disk: 1.5 GB boş disk alanı
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
71
TELİF HAKKI İHLALİ