TrackMania² Canyon Full İndir Oyun indir

Trackmania² Canyon Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Trackmania² Canyon, Nadeo Studio'nun çevrimiçi yarışlarına göre büyük bir gelişmiş sekansda sansasyonel pistlerde sansasyonel pistlerde yarışmak için çarpıcı otomobillerin eğlenceli ve adrenalini deneyimlemenize izin verecek.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nadeo

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 14 Eyl, 2011

tür: yarış, eylem

Trackmania² CANYON, Nadeo Studio'nun çevrimiçi yarış fenomen Trackmania'ya kadar çok gelişmiş bir devam filminde sansasyonel pistlerde sansasyonel izlerdeki çarpıcı otomobillerin eğlenceli ve adrenalini deneyimlemenize izin verecek, zaten milyonlarca oyuncu tarafından çok memnun oldum.

Trackmania² CANYON, oyuncuların kendileri tarafından üretilen ve güçlendirilen, tamamen özelleştirilebilir bir ray dünyasında yarışan geleneksel sürüş oyunlarının ötesine geçiyor! Döngüler, duvar sürmek, rampalar ve çok sayıda başka bir dublör ile, hayatınızın yolculuğun içindesiniz.

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: İnanılmaz Yeni Grafikler: Sonsuz olanaklarla çarpıcı bir kanyon ortamında yarış ve çoğu PC'nin üzerinde çalışması için optimize edilmiştir. Eşsiz heyecan verici yarış deneyimi: Araba daha gerçekçi hissediyor ve taşıma her zamankinden daha kesin. Solo ve çok oyunculu modlarda sezgisel ve erişilebilir oyun. Trackmania² Canyon, Trackmania serisi ve sezgisel yaratıcı araçlarda görülen oyundaki kolaylığı geri getiriyor. Raylar, arabalar ve komut dosyalarında geliştirilmiş yaratıcı özgürlük. Daha önce hiç olmadığı kadar tasarım öğeleri ve programlanabilir parametreler. Gömülü Toplum Aletleri: Dünyanın her yerinden insanlarla inanılmaz kreasyonları ve video vurgularını paylaşın. Oyun içi video stüdyosu: En iyi yarışlarınızın TV-kalitesi vurgularını düzenleyin. İnanılmaz derecede çok sayıda ve çeşitli kullanıcı tarafından üretilen etkinlik sağlayan çok aktif bir topluluk. Trackmania² CANYON, derinlemesine kişiselleştirme ve dağıtım sistemi sunmaktadır.

Minimum: OS: Windows Vista SP2 veya Windows 7 veya Windows 8 veya Windows 10 İşlemci: 2 GHz veya daha iyi olan Intel veya AMD'den çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Ses: En son sürücülere sahip DirectX uyumlu ses kartı Grafikler: Video kartı 512 MB veya daha fazla olmalı ve DirectX 10 uyumlu veya DirectX 11 - uyumlu olmalıdır DirectX®: 11 Sabit Sürücü: 5 GB HD Boşluk Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
70
TELİF HAKKI İHLALİ