Tradewinds Odyssey Full İndir Oyun indir

Tradyninds Odyssey oyunu Direkt Bağlantı ve Torrent'te full ücretsiz indir. Tradewinds Odyssey, Acclaimed Tradewinds serisindeki en son taksittir.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: strateji, dönüş tabanlı

TradeWinds Odyssey, Sandgot Games tarafından geliştirilmiştir ve Sandgot Games tarafından yayınlanmaktadır. 17 Tem 2009'da piyasaya sürüldü.

TRADEWINDS ODYSSEY, çok beğenilen ticari işlemler serisindeki en son taksit, sizi Tanrı'nın, kahramanların ve efsane canavarlarının beklediği eski Yunanistan'da maceracı bir yolculuğa çıkar.

Beş eşsiz kahramanları - atlet, alaycı, rahibe, minotaur ve tanrıçası - 50'den fazla bölüm ve göreve atarken, hem garip hem de tanıdık karakterlerle karşılaştığınız gibi. Filemenizi Ege'de rakipsiz bir güç haline getirin, güçlendirin, güçlendirin ve yükselttiniz! Tanrılar tarafından size verilen güçlü büyüler yayınlayın ya da eşsiz kahramanın yeteneğinizi savaşta rakibinizi yıkmak için kullanın.

Adventure bugün başlıyor ... Tradılar Odyssey!

Her biri orijinal bir hikayesi olan 5 benzersiz karakter olarak oynayın

Kendi karakterinizi oluşturun ve özelleştirin

bir düzine egzotik ürün üzerinde yaymak, oluşturmak ve ticaret yapmak

Deniz Savaşı'nda mevcut olan yeni ramm özelliği

Harika özellikler elde edin ve rütbenizi yapın

Macera, Alacımlı Tradewinds serisindeki en son taksit olan Tradewinds Caravans ™ 'de sizi bekliyor. Batı'da ortaya çıkan orta yaşlarda, Asya'daki kültürel merkezler ve tüccarlar, eski bir ticaret yolu ile bir araya getirilir - Akdeniz kıyılarından Çin'e giden - Efsanevi İpek Yolu olarak bilinen. Tehlikeli haydutlar ile dolaşan hain araziyi gezinirken altı cesur kahramanlara rehberlik edin. Egzotik ürünler ticaret yaparken ilgi çekici maceralarını takip edin ve gerçek zamanlı savaşlara katılıyorlar, hepsi dünyanın şimdiye kadar gördüğü en güçlü ticaret karavanı. Zorlu görevlere başlamak, koruma için şiddetli sadık savaşçıları kiralayın ve tantallaştırıcı sırlar, gizli şehirler ve efsanevi yaratıkların efsaneleri ile teeming uzun kaybolan bir dünyayı keşfedin. Maceranız bugün başlıyor ... Tradewinds Caravans'ta!

Düzinelerce bireysel storylines ile 6 benzersiz karakter

Oynamanızı keşfedilmesinde bulunan özel öğelerle özelleştirin

Tüm yeni silahlar ve karakteristik güçler

Sandlot Games 'İmza Mizah!

Bilgi bulunamadı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
67
TELİF HAKKI İHLALİ