Trapper’s Delight Full İndir (v1.0.1) Oyun indir

Oyun / 25 June 2016

Trapper'ın zevksiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Trapper'ın zevkinde - Trapper'ın zevk oyuncularında ölümcül labirentler inşa etmek ve sonra tek parça halinde kaçmaya çalışın. Arkadaşlarınızı yerel ve yerel tuzağınıza sokun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Shimpcave Industries

Publisher: Shimpcave Industries

sürüm tarihi: 6 Mar, 2018

tür: rahat, eylem, strateji, bina

Geliştiricinin notları

Trapper'ın keyfi başlangıçta parti oyunu olarak öngörülüyordu. Bu yüzden arkadaşlarınızı kanepe oyun deneyimi için toplamanızı veya çevrimiçi olarak oynamanızı öneririz. Lütfen küçük bir oyuncu tabanı olan bir indie oyunu olarak, çevrimiçi oyuncuları bulmak her zaman mümkün olmadığını unutmayın.

Oyunu Hakkında

Trapper's Lokumu, oyuncuların öldürücü bir aksilik ve gizli tuzakların bir eldiveni yarattığı bir oyundur. Tüm tuzaklar bulunduktan sonra, oyuncular diğer rakiplerle birlikte gerçek zamanlı olarak tuzaklara gezinmelidir.

Trapper'ın zevkinde puan kazanmak için, oyuncuların hedefe güvenli bir şekilde ulaşmaları gerekecek. Başkalarının puanlanmasını önlemek, mümkün olan en sapan tuzakları yaratın ... ama onları da geçebileceğinden emin ol!

Özellik genel bakış

Anahtar fetürleri: 2-4 oyuncu için yerel çok oyunculu (en az bir denetleyici gerektirir) 2-4 oyuncu için çevrimiçi çok oyunculu 48 Puzzle Seviyeli Tek Oyuncu Mücadelesi Modu 28 tuzak ve fayans yer Oyun içi tekrarlar Oyuncu özelleştirme çok sayıda şapka dahil! Seviye editörü ile yeni çok oyunculu ve meydan okuma seviyeleri oluşturun ve buhar atölyesinde hisse seviyeleri

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: SSE2 Talimat Seti Desteği, 1.6 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ