Triple Town Full İndir Oyun indir

Triple Town full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Triple Town - Triple Town, mümkün olan en büyük şehri büyütmeye çalıştığınız ödüllü bir orijinal bulmaca oyunudur. İnşa ettiğiniz şehir ne kadar büyükse, puan alırsınız ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spryfox

Publisher: Spryfox

Çıkış tarihi:

tür: strateji, bina, bulmaca

Triple Town, mümkün olan en büyük şehri büyütmeye çalıştığınız ödüllü bir orijinal bulmaca oyunudur. İnşa ettiğiniz şehir ne kadar büyükse, puan alırsınız. Şehrinizi üç veya daha fazla oyun parçasını eşleştirerek oluşturursunuz: Bir çalı, bir ağaç yapmak için üç çalıyı bir araya getirmek için üç çalıyı birleştirin ... Tahtayı evler, katedraller ve kalelerle dolduruncaya kadar. Yol boyunca, ilerlemenizi engellemeye çalışacak dev ayılardan kurtulmanız gerekir.

Kurul dolgusu ve oyun sona ermeden önce hayalinizdeki şehrinizi ne kadar büyüyün?

Bu, üçlü kasabanın nihai hardcore versiyonudur. Oyunda herhangi bir tür uygulama içi satın alım yoktur. DLC yok. Oyunu satın aldığınızda, bu satın alma işleminde sunduğu her şeyi alırsınız. Umarım zevk alırsınız!

En iyi indie oyunu ve 2011 yılında en iyi sosyal oyun için birden fazla ödül kazanan, şimdi Mac ve PC'de indirilebilir.

Bu oyunun mobil versiyonunda bulunmayan başkenti metagame içerir. Üçlü kasaba becerilerinizi sonsuz, genişletilebilir bir sermayeye uygulayın!

Tam ekranda oynayın ve yüksek çözünürlükte, oyunun bu sürümüne özel.

Minimum: Sistem: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu Bellek: 1 GB RAM Grafikler: (128 MB grafik belleği ile grafik kartı önerilir) Depolama: 100 MB HD Boşluk
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ