Turmoil Full İndir (v2.0.12) Oyun indir

Oyun / 05 July 2016

Turmoil full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kargaşa - 1899 olduğu gibi yağ için matkap! Turmoil, oyunculara görsel olarak büyüleyici, yan yanak, kuzeydeki 19. yüzyıldan ilham alan simülasyon türüne dikkat edin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gamious

Yayıncı: Gamious

sürüm tarihi: 2 Haz 2016

tür: Simülasyon, strateji, yönetim, gündelik

Turmoil, oyunculara görsel olarak büyüleyici bir dilde, Kuzey Amerika'daki 19. yüzyılın petrol acelesinden ilham alan simülasyon türüne dikkat edin. Başarılı bir petrol girişimcisi olma yolunuzu kazanırken, acelenin ve rekabetin tadını çıkarın. Para kazmak ve petrol satmak için para kazandırırken, kasaba sizinle birlikte büyür.

Şehir açık artırmasındaki arazileri kiralayın ve petrol arayın. Bir teçhizat oluşturun, verimli bir boru şebekesi oluşturun ve silolarda saklamak için yağ getirin. Kârları en üst düzeye çıkarmak için yağı en iyi zamanlarda satın. Sonra kasabada taş, gaz ve buz ile başa çıkmak için temel yükseltmeleri satın alın. Yeni Belediye Başkanı olmak için bir teklifte rakiplerinizden daha fazla şehir paylaşımı kazanın.

Anahtar fetürleri: Rezinkilerinizi zenginleştiren petrol baron kariyerinizi inşa ettiğiniz ve rakiplerinizi yendiğiniz bir kampanya. Yağ madenciliği işlemlerinizi iyileştirmek için onlarca yükseltme ve yeni araçlar. Tehlikenin karakterlerini salonda tanışın ve gölgeli iş anlaşmaları yapın. Kelimenin tam anlamıyla milyonlarca usule ilişkin üretilen seviyelerden birini almak için tek bir oyun modu oynayın ve bir yıl içinde olabildiğince kazanın. Buhar başarıları, rozetleri, ticaret kartları ve bulut tasarrufu. Kasaba açık artırmasında kira kiralayın ve bir dowser, köstebek veya tarayıcı kullanarak yağ arayın. Petrol fiyatını artırmak için doğal gaz kullanarak karınızı en üst düzeye çıkarın. Rakiplerinize stok açık artırmada bulunur.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/8.1 / 10 İşlemci: 2,5 GHz Bellek: 2 GB RAM Depolama: 150 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ