Twin Blue Moons Full İndir Oyun indir

İkiz Mavi Moons full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İkiz Mavi Moons, Maya'nın hikayesini, vahşi bir hayal gücüne sahip genç bir büyücü ve kendini belaya sokma kabiliyetini anlatan görsel bir romandır. Hayaller sihirle karıştırılır ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arcus plume

Publisher: Arcus plume

sürüm tarihi: 7 Mar, 2018

tür: gündelik, simülasyon, macera, görsel romanı, çıplaklık, anime

İkiz Mavi Moons, Maya'nın hikayesini, vahşi bir hayal gücüne sahip genç bir büyücü ve kendini belaya sokma kabiliyetini anlatan görsel bir romandır. Hayaller, bu olağanüstü macerada sihir, hatıralar ve çok boyutlu tehlikelerle karıştırılır!

Hikaye

Yazın başında Maya, Yaşlı kız kardeşi Nami'nin hevesinde uzak bir orman alanına getirildi. İlk başta gelişimden hoşlanılsa da, Maya'nın doğal merakı yakında yeni çevreyi keşfetmek için onu kullanıyor. Uzun zaman önce, arasında Lakeside, Lilia ve Eksantrik Alchemist, Kinoko'daki unutkan kız olan bir avuç yeni arkadaş yarattı.

Garip şeyler gece başlamaya başlar, ancak Maya'nın hayalleri her zamankinden daha gerçekçi hissediyor. Zaman sonra zamanından önce görünen dövmeli kızlar kimler? Nami bir şeyler biliyor gibi görünüyor, ama ondan gerçeği öğrenmek kadar zorlu.

Anahtar fetürleri: Birden fazla dallanma plotlines ile 46000+ kelime hikayesi! 30+ oyuncu seçimi ve 10 farklı son! Unlockable CG galerisi ve sonların listesi! Arka Plan Lore Kütüphanesi ve Scrolable Haritası (Oyun İçi Smartphone)! Tüm karakterler kadındır! Buhar başarıları!

Minimum: OS: Windows XP veya üstü İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafik: 1024 x 768 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ