Two Point Hospital Full İndir (v1.25.68172 & ALL DLC) Oyun indir

İki nokta hastane full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İki Nokta Hastanesi - Çarpıcı Hastaneler Tasarımı, Tuhaf Hastalıkları Tedavi Etti ve Tomurcuklanan Sağlık Örgütünüzü İki Point County karşısında yayarken sıkıntılı personeli yönetin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: İki nokta stüdyosu

Publisher: SEGA

sürüm tarihi: 29 Ağu, 2018

Tür: Simülasyon, Yönetim, Bina, Strateji, Günlük

Kendi hastanenizi tasarlayın ve oluşturun!

İki nokta ilçesinin tamamında en güzel - veya işlevsel - sağlık operasyonunu tasarlarken bir başyapıtına hiçbir şeyden bir hastane oluşturun.

Hastane tasarımınızı, hastanın (ve nakit) akışını artırmak, koridorları, oda ve bekleme alanlarını tam spesifikasyonlarınız için artırmak için optimize edin. Hastanenizi mümkün olduğunca kapıdan çok fazla hasta elde etmek için birden fazla binaya genişletin.

Prestijini geliştirmek için hastanenizin etrafına dekoratif ve fonksiyonel eşyaları yerleştirin, daha düşük hasta can sıkıntısı, mutluluğu arttırır ve bu yılın sonlarını akar.

sıradışı hastalıkları tedavi

İki nokta ilçesinin normal hastalarınızla doldurulmasını beklemeyin. Bu dünyada, her türlü olağandışı hastalıkları yaşayacaksınız; Hafif başlıktan Kübalığa - Her biri kendi özel tedavi makinelerinin gerektiren her biri.

hastalıkları teşhis etmek, onları kullanmak için doğru odaları inşa etmek, doğru personeli işe almak ve hazır olun, çünkü bu hastalıklardan sadece birinin kürlenmesi sadece başlangıçtır. Tek bir hastayı halledebilirsiniz - ama bir pandemiyi yapabilir misin?

Bir hastalığın fethettiğinizde, iyileştirilmiş tedavi ve makineleri araştırın ve hastanenizi durdurulamaz bir sağlık juggernaut'a dönüştürün.

Hastane ufkunuzu geliştirin ve genişletin!

İlk hastaneniz başladığı yer, ama sonraki ne?

Küçük bir liman köyünün sakinlerini tedavi ettikten sonra, daha yoğun bir hastanede daha büyük bir mücadeleyi yapabilir misiniz?

Tesislerinizi, yükseltme makinelerini, personelini ve düzenlerini daha hızlı bir şekilde daha hızlı hale getirmek için geliştirin.

Personelinizi eğitin ve geliştirin, hastanenizi daha da verimli hale getirmek için yeni beceriler ve yeteneklere sahiptir.

Güçlü ve zayıf yönlerinizi analiz etmek ve hızlı değişiklikler yapmak için kapsamlı istatistik ve bilgi ekranlarından yararlanın. Tedavilerinizin fiyatını ayarlayın, cironuza göz atın, kredileri alın ve kazançlarınızı optimize edin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core I3 6100 veya AMD FX-4350 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GT 1030, 2GB (Miras: NVIDIA GeForce GTX 460), AMD RX550, 2GB (Legacy: AMD Radeon HD 6850), Entegre: Intel HD Graphics 630 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core I5 ​​6600 veya AMD RYZEN 1600X Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 1060, 3 GB (Legacy: NVIDIA GEFORCE GTX 780, 4GB) veya AMD RX 580, 4 GB (Legacy: AMD R9 290X, 4GB) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ