TZOMPANTLI Full İndir Oyun indir

tzompantli full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tzompantli, Meksika Yazar Edgar Clément, Angel Hunters, Archangels, Nahuales, Meksika Polisleri, .... hakkında yazılmış ve çizilen komik kitaplara dayanan hızlı tempolu bir dövüş oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Deathly Fikirler

Publisher: Deathly Fikirleri

sürüm tarihi: 10 Kas, 2016

tür: eylem, çıplaklık

Tzompantli, Meksika Yazar Edgar Clément, Angel Hunters, Archangels, Nahuales, Meksika Polisleri, Japon Robotlar, Nahuales, Meksika Polisleri, Japon Robotlar ve Antik Şeytanlar Hakkında Price'yu toplamaya çalışırken Başmelek Michael'in başında.

Anahtar fetürleri: Oyunun, orijinal komik kitaplardan 10 oynanabilir karakter (artı 2 gizli karakter) var. Her karakterinin kendi saldırıları, özel hareketler ve süper hamlelerine sahiptir. DJ Insano, Leonardo Castillo ve Froster'dan Orijinal Müzik Soundtrack Görsel Macera Tarzı Hikayesi Modu (Sadece İspanyolca ... Şimdilik ... Her karakterin kendine özgü bir hikayesi vardır, "Operación Bolivar" ve AMP'ye devam edin; "Perros Salvajes" çizgi roman kitapları 2 oyuncu için moda Eğitim modu Stilize hücre gölgeli grafikler Her karakter için 1 alternatif kostüm Orijinal komik kitaplardan 13 aşama Combo sistemini anlamak için basit, Suçlu Dişli ve Fighters Kralı'ndan geçti Meksika'da yapılan!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GT 710 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1340 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GT 710 Depolama: 1340 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ